1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalowanie gier na dysku HDD X360 - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krakow2000, Lipiec 10, 2011.

1. krakow2000

krakow2000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    U kolegi chciałem zainstalować na jego X360 grę na dysk twardy. Wybrałem grę, wcisnąłem "Zainstaluj" (czy jakoś tak tam było) i pojawił się pasek... doszło do 100% i komunikat się pojawił, że zainstalowano ale po próbie włączenia gry i tak żąda płyty z grą. Testowałem na AC: Brotherhood bo akurat konsolę zakupił na giełdzie ale płytek do nagrywania już nie i dali mu tę grę (może to od gry zależne). Konsolka przerobiona na 3 letniej gwarancji ze 120 dyskiem 2010 rok produkcji z LT+ 1.9 funkiel nówka nie śmigana. Co może być nie halo albo co trzeba zrobić aby zgrać na dysk grę??
    Dodam iż u siebie nie mam jak sprawdzić gdyż nie mam przerobionej 360 a gry mam za MS pointy na dysku zainstalowane i nie znam nikogo innego z X360.
    Jeszcze jedno:
    Szukałem na forum i kilka tematów jest ale... jak na obecną chwilę wygląda możliwość instalacji gier na X360 z pendrive-a ?? Bo jak wyżej napisałem problem ma konsola ze zgraniem gry z płytki...

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Gra zainstalowana z płyty na dysk zawsze będzie wymagać płyty w napędzie do weryfikacji w czasie jej odpalania.
    Instalacja gier z Pendrive? Nie da się. Chyba że masz J-TAG.

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Tak jak kolega wyżej. Gry zainstalowane z płyty na HDD wymagają włożonej płyty do napędu, zabezpieczenie MS przed rozpowszechnianiem :), a gry pobrane z Marketplace nie wymagają płyty w napędzie :)

Wczytywanie...

Poleć forum