1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalowanie gier na pendrive Xbox Slim 4gb

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez konradpl36, Marzec 23, 2013.

1. konradpl36

konradpl36 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kęty
    Witam!
    Chcę kupić Xboxa 360 slim 4gb w media markt za 599zł. Mam pytanie: Nie chcę sobie katować lasera, a na dysk nie zgram bo są tylko 4gb flash. Słyszałem, że jest taka możliwość, że można podpiąć pod xboxa pendrive do 16gb (czyta do 16gb) i go sformatować i używać jako dysku. Mi by to idealnie wystarczyło, na dwie gry, jakbym skończył grać, to bym usunął a jak znów chciałbym przejść grę to bym zainstalował. Dla mnie to nie problem. Ale czy jest na pewno taka możliwość. Czy Xbox 360 slim 4gb ma tę funkcję i czy w najnowszych oprogramowaniach jest ta funkcja. Proszę o wytłumaczenie, bo jestem zielony w temacie Xboxa :)

Z góry Dziękuję.:biggrin:

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Tak, możesz podłączyć pendrive i używać go jako dysku.
    W nowym dashu xbox już obsługuje na USB do 32 GB

1 osoba to lubi.
  4. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    spokojnie pena 16 gb czyta , sam tak na początku robiłem i chodziło wszystko idealnie,też posiadam x-a slima 4 gb

5. Mocio

Mocio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I normalnie można na niego kopiować gry i grać z pendriva?

6. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Jak masz RGH tak, jak nie to możesz tylko instalować gre z plyty na pendrive i grać z nią w napędzie.

Wczytywanie...

Poleć forum