1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalowanie gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tomcas, Grudzień 12, 2011.

1. tomcas

tomcas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich. Planuję kupić sobie niedługo Xbox'a, mam pytanie dotyczące instalacji gier. Czy jeśli zainstaluję grę w języku polskim (np. kinect adventures) a później do odpalenia gry będę używał płyty z językiem angielskim to gra będzie po polsku czy po angielsku? Moje pytanie wywodzi się stąd iż Xbox'a chcę kupić w Holandii z oryginalnymi grami (w języku angielskim) a mój kolega ma te gry po polsku i jego bym zainstalował a na swoich bym odpalał gry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    bedzie po polsku

Wczytywanie...

Poleć forum