1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalowanie sterowników Avi po banie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mathiz, Lipiec 23, 2010.

1. mathiz

mathiz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam pytanie czy możliwe jest zainstalowanie sterowników żeby konsola czytała filmy w formacie avi po banie ? Powiem tak, miałem je zainstalowane, lecz po banie tak jakby znikneły. Kiedyś szukając w internecie znalazlem jakiegoś dasha, który podobno pozwala na ściąganie uaktualnień na zbanowanej konsoli, był chyba ne stronce Exsite, juz nie pamiętam. Proszę o pomoc, z góry Dzięki !!! (Tylko proszę bez odpowiedzi typu "Nie" bardzo mi zależy)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie da się

4. mathiz

mathiz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie kłam
    ! .
    @edit
    jezeli da sie grać na banie przez neta (Xlink Kai) to dlaczego glupich sterowników sie nie da zainstalować !?

5. Mr.Wichtig

Mr.Wichtig Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    skoro wiesz lepiej to po co się pytasz?
    Kodeki musisz ściągnąć z XBL, nie ma innej możliwości. Ban = brak XBL = brak kodeków. Nic na to nie poradzisz.

6. mathiz

mathiz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No dobra, w takim razie będe musiał sobie kupić jakieś dvd ...

7. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Prościej byłoby zassać wszystkie możliwe kodeki przed przerobieniem. Wypalić na 1 płytce z 20 krótkich filmików w różnych formatach i po problemie.

Wczytywanie...

Poleć forum