1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instalownaie gier na pendriva

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez bankai, Sierpień 29, 2012.

1. bankai

bankai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam maly dysk tylko 20 gb ,ale mam pendriva 16 gb Kingston . Czy moge zainstaowac na niego gre i grac normalnie jak na dysku konsoli???? i czy jak np bede grac 3h to pendrive sie nie spali??? Normalnie bym ni pytal tylko sprobowal zainstalowac i juz ale nie mam mnie w kraju i nie moge tego zrobic a jestem ciekaw.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    ja tak grałem przez 6mce i wszystko działało :)

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Możesz śmiało grać z pena, ja na swoim grałem w Call of Duty Black Ops i nic mu się nie stało :)

Wczytywanie...

Poleć forum