1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

instaluje gry na dysku 3,5 cala USB i dzialaja ,,to normalne???

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez tomciopaluch, Grudzień 11, 2010.

1. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    Witam.podpiolem dysk 40gb przez usb do konsoli ( dysk 3.5 cala ze starego PC , podpiolem do konsoli normalnie na usb i dalo sie zainstalowac gry na ten dysk i normalnie dzialaja) to normalne??? czy jak kupioe dysk 120 albo 250gb to bez problemu bede mogl go tak uzywac do konsoli?? zeby pelnil role biblioteki gier??

dodam ze normalnie mam wbudowana karte pamieci oraz dodatkowy dysk oryginalny 20gb

2. Lotnik421 Xbox One

3. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Sformatowałeś dysk z poziomu konsoli? Czyli możesz max 16 giga na jeden port usb używać. Chyba, że masz jtaga?

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    podpiąłem!, zainstaluj sobie edytor tekstu co post to same orty.
    Co do odpowiedzi jak kolega wyżej max 16gb możesz używać na port usb max 32gb

5. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    cz;lowieku nie czepiaj sie gownianych spraw... pisze z telefonu i uwierz mni ze nie jest latwo az tak jak na kompie... to nie jest dyktando ze jakos wali mnie czy mam nbledy czy nie... to sa zwykle literowki PANIE DOSKONALY

6. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Też mam telefon z internetem, a do tego klawiaturke qwerty, i jakoś mam funkcję pisania polskich znaków oraz słownik... Więc co to za tłumaczenie.

7. Tauosu

Tauosu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Tłumaczenie leniwego gimbusa :p

Tak jak wyżej kolega powiedział max 20 gb na port usb w przypadku dysków, w przypadku pendrivów to chyba 16 lub 32 gb (raczej się ku 16 skłaniam)

8. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    ale wy macie problemy :) ..pozazdroscic problemow czepiania sie o lterowki i polskie znaki :)...

Wczytywanie...

Poleć forum