1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instlacja gier na dysk Xboxa

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez mantf, Październik 10, 2010.

1. mantf

mantf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, czy po zainstalowaniu gry na Dysk twardy Xboxa, bede mogl ja odpalac bez plyty?

Słyszałem, że nie proszę o potwierdzenie

P.S. jeżeli po instalacji płyta i tak musi znajdować się w konsoli to podajcie mi sens kupywania dysku, skoro większość argumentów kiedy pytam się czy warto kupić dysk - "tak, nie będzie musiał żąglować płytami" - czyli wynika z tego, że trzeba mieć płytę w napędzie czy nie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    tak trzeba mieć płytę
    ale a nie rozumie cibie
    było juz setkio tematów o tym że po zainstalowaniu gry nie psuje sie laser w xboxie bo gio używa tylko do rozruchu gry a reszta idzie z hdd
    tektury się nie doczytują wolno
    gry się nie przycinają
    a minus to cena;))

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Na nie przerobionym Xbox-ie 360 (bez JTag-u) po instalacji gry na HDD, płyta musi być w napędzie, plusy instalacji gry na HDD to:
    -cichsza praca konsoli (napęd nie pracuje)
    -dłuższa żywotność lasera
    -mniejsza temperatura
    -mniejsze zużycie prądu

Wczytywanie...

Poleć forum