Instrukcja jak wgrac??

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Jako ze jestem malo obyty we wgrywaniu Lt i dasha..prosze o jakis tutorial albo instrukcje jak wgrac Dasha tego zeby nie kasowal przerobki i LT+2.0..
bede wdzieczny
 

kiju91

Użytkownik
Użytkownik
a ja będe wdzięczny jak użyjesz trochę mózgu i zanim coś napiszesz to poszukasz trochę np tu na forum lub w google! masakra co za łeb!
 

Gnoyek

Użytkownik
Użytkownik
weź koleś sklej kiszkę jeżeli się pyta to pomóż albo daj sobie siana
 

kiju91

Użytkownik
Użytkownik
rejestrując się tutaj powinieneś przeczytać regulamin. a wystarczy troche poczytac bo takie pytania w ciagu ostatnich kilku dni padały milion razy prawie w każdym temacie! a po drugie to najpierw napisz jakiego masz dasha. jezeli nie masz najnowszego to musisz wgrac najnowszego dasha a nastepnie wgrac od nowa lt 2.0
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
mam starszego jakeigos bo dawno nie instalowalem nic... wiec najpierw bym musial zainstalwoac dasha pozniej LT+2.0 tylko czy jesli to 1 raz robie to czy podolam czy lepiej oddac komus jesli to nie jest skomplikowane sproboje sam to zrobic
 

slimak_110

Użytkownik
Użytkownik
jeśli masz odpowiedni "sprzęt". i trochę chęci żeby przeczytać tutorial to przerobisz sam. Tylko wystarczą chęci. Ja sam nie miałem o tym pojęcia zabrałem się za to i teraz przerabiam bez problemu
 

Do góry Bottom