1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instrukcja jak wgrac??

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez Masownik20, Październik 4, 2011.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Witam
    Jako ze jestem malo obyty we wgrywaniu Lt i dasha..prosze o jakis tutorial albo instrukcje jak wgrac Dasha tego zeby nie kasowal przerobki i LT+2.0..
    bede wdzieczny

2. Lotnik421 Xbox One

3. kiju91

kiju91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ...
    a ja będe wdzięczny jak użyjesz trochę mózgu i zanim coś napiszesz to poszukasz trochę np tu na forum lub w google! masakra co za łeb!

4. Gnoyek

Gnoyek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    weź koleś sklej kiszkę jeżeli się pyta to pomóż albo daj sobie siana

5. kiju91

kiju91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ...
    rejestrując się tutaj powinieneś przeczytać regulamin. a wystarczy troche poczytac bo takie pytania w ciagu ostatnich kilku dni padały milion razy prawie w każdym temacie! a po drugie to najpierw napisz jakiego masz dasha. jezeli nie masz najnowszego to musisz wgrac najnowszego dasha a nastepnie wgrac od nowa lt 2.0

6. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    mam starszego jakeigos bo dawno nie instalowalem nic... wiec najpierw bym musial zainstalwoac dasha pozniej LT+2.0 tylko czy jesli to 1 raz robie to czy podolam czy lepiej oddac komus jesli to nie jest skomplikowane sproboje sam to zrobic

7. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    jeśli masz odpowiedni "sprzęt". i trochę chęci żeby przeczytać tutorial to przerobisz sam. Tylko wystarczą chęci. Ja sam nie miałem o tym pojęcia zabrałem się za to i teraz przerabiam bez problemu

Wczytywanie...

Poleć forum