1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instrukcja przegrywania płyt - jak to zrobić

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gomez405, Październik 21, 2011.

1. gomez405

gomez405 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam parę gierek do przegrania - jak to zrobić???
    Jaki program, płyty itd.
    Jest trochę tematów na forum ale nie do końca wiem jak chce zrobić to programem power2go to wyskakuje mi ze gra ma około 7000mb a to chyba za mało na zwykłe dvd

2. Lotnik421 Xbox One

3. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    IMGburn ma opcję Create image file from disc. Bez problemu korzystam z tej opcji.

4. Młody Raperek

Młody Raperek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak jak kolega pisał wyżej , do tego użyj programu IMGBurn , zarówno idzie zrobić obraz płyty jak i go nagrać ;) A na Xboxa360 mało jest gier na zwykłych płytach DVD(4,8GB) ,zdecydowanie większość jest na płytach DVD-DL (8,5GB) .

Wczytywanie...

Poleć forum