1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Instrukcje do gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nazwauzytkownika, Wrzesień 18, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. nazwauzytkownika

nazwauzytkownika Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wiecie może skąd mógłbym wziąć instrukcje do Need For Speed Hot Pursuit i Call od Duty Black Ops, bo planuje "odsprzedać" te dwie gry Empikowi, bo posiadam je akurat w dobrym stanie, ale nie mam wszystkich elementów z pudełka (instrukcje etc. ), a według zasad odkupu gier w Empiku ten warunek musi być spełniony

2. Lotnik421 Xbox One

3. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Okupić od kogoś kto posiada oryginalny komplet :)
    Ewentualnie poszukać na allegro.pl gametrade.pl itp

Pozdrawiam
    m1616

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    z mojej strony moge powiedziec ze lepiej Cie wyjdzie sprzedac je na allegro niz do Empiku, za darmo instrukcji raczej nie dostaniesz a Empik straszliwie zaniza wartosc uzywanych gier

5. nazwauzytkownika

nazwauzytkownika Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Problem w tym, że niewielu posiada wymienione gry :) Na allegro nie znalazłem, natomiast wielkie dzięki za gametrade pl. , szczerze nie wiedziałem wcześniej o istnieniu tej strony, a wygląda ciekawie.

Pozdrawiam również.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum