1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Inteligo - Znikająca kasa :[

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xsellos, Czerwiec 10, 2011.

1. xsellos

xsellos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzisiaj znikneło mi 50 zł [rano się logowałem było 54 zł]
    Chciałem pograć na poker star

Wchodzę a na koncie 4 zł

Historia czysta :[

2. Lotnik421 Xbox One

3. uukasz

uukasz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gdzieś płaciłeś zapewne kartą przez internet, czyli najniebezpieczniejszą opcją podając numer karty. I trafiłeś na nieuczciwego sprzedawcę lub ktoś Ci przechwycił te numery, a małe kwoty są podbierane gdyż niektóre banki zgłaszają wypłatę większych kwot. Mojej znajomej podbierali tak codziennie po 34zł i niestety zorientowała się dopiero po tygodniu.

4. denro

denro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Inteligo loguje KAŻDĄ transakcję - sprawdź w środkach zablokowanych.

5. szukaj1

szukaj1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    sprawdź historie przelewów

6. Despayre

Despayre Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak długo masz konto?
    Niektóre banki pobierają miesięcznie kwotę ubezpieczenia (w wypadku gdybyś zgubił kartę, etc), bodajże pierwszy miesiąc lub dwa masz za darmo, i w tym czasie musisz w oddziale zrezygnować z usługi ubezpieczenia bo w przeciwnym wypadku pobiorą Ci tę kwotę z konta, lub naliczą debet w przypadku braku środków. Jednak nie powinny to być aż takie kwoty, w WBK za ubezpieczenie pobierało bodajże 5zł. Niestety nie wiem jak jest w Inteligo.

7. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Mozliwe tez, ze pobralo Ci oplate za karte. Tylko 50zl to dosyc duzo. Najlepiej zadzwon do oddzialu i sie dowiedz. Z pewnoscia wiecej Ci pomoga niz my tu

8. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Raz u znajomej płaciłem przez ipko ,prowizje do allegro,kasa zniknęła ,a żadnej transakcji nie było w historii,ale na szczęście kesh szybko doszedł do allegro.....

9. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Moglo byc tak,ze nie placiles za utrzymanie konta i w koncu przelales kase i Ci policzyli :)

10. Gandalf230

Gandalf230 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    w inteligo sa 4 rodzaje znikajacej kasy
    1) uzytkownik placi za prowadzenei konta
    2) kary i skladki na konto z tytulu prowadzenia konta
    3) znikajace srodki z winy uzytkownika czyli podanie numeru karty lub trancakcje przez karte w internecie
    4) bledy banku - tu by trzeba si epzrejsc do PKO i porozmawiac z pania co podnosi wysoko nogi mowiaz o wielkim ZIRRRROOOOO zeby sie dowiedziec gdzie te srodki poszly

tez mialem taki przypadek na znacznei wieksza kwote, okazalo sie ze zabrali mi kase ktora zaplacilem miesiac wczesniej na rachunek elektrownii a bank z powodu bledu informatycznego wyslal ja z ta sama data co mialo pojsc ale miesiac pozniej .... inteligo niestety nei ejst zbytnio dobra wersja konta internetowego - maja male problemy sami ze soba

11. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    ludzie! pieniadze ci zniknely z konta a ty zamiast zadzwonic do banku tworzysz temat o tym na forum o xboxie? paranoja.

Wczytywanie...

Poleć forum