1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Intercooler

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xsuperkupax, Lipiec 19, 2009.

1. xsuperkupax

xsuperkupax Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Planuję kupić Xboxa360 na allegro ale większość jest w wersjach z przed kwietnia 2008 czyli mają stary system chłodzenia. I tu moje pytanie czy zakup intercoolera wystarczy aby kosola sie nie przegrzała. Lubię sobie posiedzieć wieczorkiem i pograć. Na starym ps2 grałem średnio 3-5godzin dziennie. I czy konsola z intercoolerem wytrzyma taki czas??

A i tak po za tematem.
    Premium , Arcade i Elite nie różnią sie niczym po za dyskami i dodatkowym wyposażeniem?? Chodzi mi o wnętrze konsoli.

2. Lotnik421 Xbox One

3. randoomek

randoomek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Kazda konsola wytrzyma taki czas. Ja na swojej jak mam weekend i ztyrany po tygodniu jestem to gram po 8-12h dziennie przez weekend. Nawet jak kupisz konsole ze starym chlodzeniem to stawiasz ja na klockach lub nawet korkach tak aby miala lepsza cyrkulacje powietrza i jest git. Niezastawiaj jej duperelami z kazdej strony, najlepiej jak by byla ustawiona na korkach w poziomie, gry na dysk zgraj i odpalaj z dysku przez co wtedy naped niepracuje caly czas i niewydaje duzej ilosci ciepla. :)

Nie wersje konsol nieroznia sie bebechami

4. xsuperkupax

xsuperkupax Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To po ile grają ci ludzie co mają roda!!?? No nie ukrywam że przestraszyłem sie kiedy zacząłem czytać o tej usterce, chciałem kupić ps3 ale ze względu że prędko jej nie zhakuja zdecydowałem sie na xboxa360.

5. randoomek

randoomek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Rod to ciezko powiedziec kiedy sie zrobi. Moze to byc powod zagotowania sie konsoli jak jest obstawiona z kazdej strony, jak jest postawiona w pionie to tez zmniejsza jej zywot, ogolnie slaba cyrkulacja powietrza itp. Niema sie co bac roda jak sie dba o konsole to pozyje dlugo a przeciez czas przychodzi kiedys tak samo na konsole jak i na ludzi....

6. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Możesz uzasadnić tą wypowiedź? U mnie stoi pionowo na ziemi i nie jest nawet ciepła, więc jakiś mit, czy prawda?

7. Maraspol

Maraspol Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Żnin
  8. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    o kurde idę 'kłaść' konsolę, :)

9. randoomek

randoomek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Hehe wlasnie o tym mowilem ten sam artykul w domciu mam :) Maraspol wyprzedziles mnie o pare minut bo juz kserowac chcialem :)

10. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Premium i Arcade w srodku maja to samo (sa dostepne w wersji Jasper - najnowszej)
    Elite - Czerwona to Jasper, Czarna to starszy Falcon ;).

Bzdura, prawda jest jedynie to ze mniej powietrza sie dostaje, im wiecej powietrza cieplego wydaje tylni wylot tym lepiej, bo szybciej wydalane jest gorace powietrze!!
    Przeczytajcie sobie ostatni kawalek artykulu. Na MOBISOFT Sklep oraz serwis konsol Xbox 360 PS2 Slim PSP dostaniesz Jasper'a Arcade/Premium.

11. Maraspol

Maraspol Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Żnin
    chodzi ci o zdanie ktore mowi o tym ze nowsze konsole sa mnie awaryje ? tak to prawda ale nigdy nie zaszkodzi troszke bardziej dbac o konsole...kladzac ja poziomo a najlepiej na jakis klockach :)

12. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    nawet jak poziomo polozysz to co myslisz ze pasta nie splynie?gorzej,rozleje ci sie na CALA plyte,a tak masz szanse ze scieknie delikatnie tylko i w pore zdazysz wylaczyc xboxa-mniej czyszczenia,mniejsze ryzyko spalenia elementow

13. kociub

kociub Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Powiem tak mam konsole od samej premiery w Polsce czyli bodaj 3 lata już jej stuknął, albo stuknęły. Bywał czas, zaraz po jej kupnie, że włączona była całe dnie i noce i jakoś nigdy do tej pory nie miałem problemu z przegrzaniem, po prostu musi stać w miejscu z dobrą wentylacją tak samo jak zasilacz, a będzie z nią wszystko dobrze :) Intercoler to zwyczajny sposób na zbijanie kasy i zwiększanie poziomu głośności w pokoju .

14. randoomek

randoomek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    @miedzianek

ale to tylko wtedy gdy zacznie sie gotowac pasta sama z siebie niescieka..... pozatym plyta pod wplywem ciepla sie napreza a puzniej gdy stygnie odpreza wiec lepiej jednak jak lezy. Ogolnie mniejsze grzanie = dluzszy zywot

15. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    Nie róbcie z X'a nie wiadomo jakiego artefaktu...
    Uszkodzi się? RRoD? Super! Mam gwarancję i jej użyję!
    Tyle ;)

Wczytywanie...

Poleć forum