1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Intercoolery typu "NYKO"

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez patryk.ferszt, Styczeń 11, 2010.

1. patryk.ferszt

patryk.ferszt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szkotowo/Nidzica
    Witam wszystkich. Mam problem posiadam taki intercooler, jedni mówią ze są do du*y a drudzy że pomaga. Szukałem po necie i na forum znalazłem kilka tematów ale niema jednoznacznej przekonującej odpowiedzi na te "Odwieczne Pytanie". Więc chciałbym odpowiedzi czy pomaga bądź nie pomaga i dlaczego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Denpasar

Denpasar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    jeżeli masz już falkona to niema się co bawić z żadne dodatkowe chłodzenie

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    nie pomaga - obciaza tylko zasilanie konsoli i moze powodowac problemy. poza tym jak jest jeden wentylator za drugim to nawet jesli ten zewnetrzny dziala szybciej to ten fabryczny nie przyspieszy i tak bedzie wyciagac tyle powietrza ile wyciagal. jedyne co ma jakis sens to taka podstawka pod konsole zasilana z usb.

5. kopecioch90

kopecioch90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie polecam to tylko strata pieniedzy , radze wymienic paste na lepsza , uszczelnic tunel chodz tu mam podzielone zdanie co do dzialania , pasta i dobre nalozenie da lepszy efekt te fabryczne sa albo powylewane z rdzenia albo sa przyschniete

6. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    Tak jak już koledzy wyżej wspomnieli... Strata pieniędzy i dalsze kłopoty z tym związane. Lepiej zainwestować w lepszą pastę termoprzewodzącą.

Wczytywanie...

Poleć forum