1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Internet Explorer - xbox 360 uruchamianie stron zapisanych offline

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez Butcher696, Wrzesień 28, 2015.

1. Butcher696

Butcher696 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Konsola: xbox 360 jasper 2009
    HDD: Brak
    USB: 32GB
    MOD: brak - Retail konsola

Zastanawiam się czy można ,przenieść z pc czy na konsoli jakoś uruchomić strony zapisane offline np na pc - dosłownie np zapisuje na pc a chce to uruchomić na xbox 360 w IE ale bez dostępu do internetu w celu po prostu załadowania strony nie koniecznie całej struktury strony ale jednej.

Głownie chodiz mi o to z poziomu IE mogę wejść na stronę z grami Nes w przeglądarce w systemie HTML5 i sobie pograć ,ale czy mogę zapisać sobie jakoś tą stronę np z 1 grą na pc czy konsoli żeby potem uruchomić potem na xbox 360 w trybie offline - np wybrać z zakładek i załaduje albo po wpisaniu jakiegoś local adresu w polu wyszukiwania .

Generalnie na pc - można np zapisać strone np na pulpit z plikiem strony i danymi i potem np bez neta załadować ja to nie jest problem ale czy tutaj w IE na xbox 360 się jakoś da?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na 99% nie, pewnie można dodać stronę do zakładek ale to konsola a nie PC więc na próżno szukać takiej opcji.

4. Butcher696

Butcher696 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tak myślałem - sprawdziłem i tak wcześniej wiele opcji zanim napisałem ale zawsze warto napisać - kto wie może .

Generalnie jak na przeglądarkę posiada mnóstwo opcji itp - ale wiadomo nie posiada wszystkich funkcji takich jak mobilne czy pc przeglądarki ,oraz trybu offline stron jak i pobierania czego kolwiek na konsole.

Wczytywanie...

Poleć forum