1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Internet Explorer

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez cichy63, Czerwiec 9, 2013.

1. cichy63

cichy63 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszytkich na Forum XBox.

Mam pytanie, po kupnie Xbox zdziwiłem się, że do przeglądania internetu potrzebne jest konto gold. Po ostatnim weekendzie zasponsorowanym nam wspaniałomyślnie przez microsoft odkryłem ze IE działa bez konta gold. Myślałem już, że MS zmienił w końcu swoją politykę i umożliwił nam dostęp do neta za free. Dzisiaj chcąc wejść na internet znów okazało się, że wymóg konta Gold powrócił. Macie tak samo? Co to było - jakiś miesiąc żeby nas przyzwyczaić, a teraz powrót do opłat czy to tylko u mnie coś się zawiesiło i miałem dłużej gratisową możliwość wejścia?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    tak też mi odcieli, właśnie też się zdziwiłem bo ok tygodnia albo nawet dłużej po wygasnięciu golda mogłem jeszcze IE uzywać

Wczytywanie...

Poleć forum