1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Internet mobilny Play

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez miller11, Czerwiec 30, 2013.

1. miller11

miller11 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sławno
    Witam!
    Juz tłumaczę o co chodzi. Jestem zmuszony wyjechać z domu na 2-3 tygodnie i bede miał ze soba internet mobilny z Play z limitem 4 GB. I moje pytanie brzmi, bo kompletnie się na takich internetach nie znam, czy taki limit wystarczy mi do przeglądania stron, rozmawianiu na skype czy graniu w np. World of Warcraft ? Z góry dzięki za odpowiedzi !

2. Lotnik421 Xbox One

3. ziutas

ziutas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie mam pojęcia, ile danych pochłania WoW, pomimo że w to grałem. Ale jeśli chodzi o resztę, to spokojnie. Jak nie będziesz ściągał dużo plików, to wystarczy.

OBEY ZIUTAS !! <=> GT-S5660 with Tapatalk 2

4. matj

matj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    O graniu zapomnij. Na reszte wystarczy

Wyslane za pomoca Galaxy S IV ( taptalk 2)

5. miller11

miller11 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sławno
    a czy rozmowy na skype więcej zżerają limitu jeśli będę rozmawiał przez kamerę ?

6. prayy

prayy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    lubelskie
    Jeśli będziesz rozmawiał przez kamerkę to oczywiście, że więcej limitu Ci pójdzie, ponieważ będzie więcej danych do pobierania/wysyłania przez internet. Jeżeli chodzi o samą grę w WoW'a to także nie powinno dużo limitu pochłaniać. Średnio powinno pobierać + wysyłać łącznie maksymalnie 100MB danych na godzinę (jednak z reguły jest to w granicach 50MB danych). Jeżeli nie będziesz długo grał to powinno Ci wystarczyć. Co do przeglądania internetu to jeżeli wykluczysz strony pokroju youtube, wrzuta czy innych tego typu stron to bez problemu.

7. trolta

trolta Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zapomnij. Coś takiego Ci nie starczy. Nim się nie obejrzyj to Twój limit bardzo szybko się skończy. Sam wiem po sobie. Co do tego internetu to jest dobry do przeglądania internetu. Do grania online nie polecam.

8. prayy

prayy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    lubelskie
    @trolta,
    Sam mam Orange 3GB. Limit może i wystarcza na 2 tygodnie, ale mimo wszystko jestem w stanie grać w takie gry jak Mu Online, CS 1.6, Cabal Online i mase innych MMORPG. Jedyną przeszkodą tak na prawdę może być ping, który przy dużym obciążeniu stacji bazowej albo słabym zasięgu uniemożliwi Ci grę.

Wczytywanie...

Poleć forum