1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Internet Netia

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sobota, Sierpień 23, 2010.

1. Sobota

Sobota Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam pytanko związane z Internetem w Netii, dzisiaj podpisałem umowę na 4 MB (światłowód) i w ciągu 14 dni przyjdą go podłączyć. Moje pytanie brzmi : Czy dobry jest ten internet i czy bez problemu połączę się nim z konsolą?:DD

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maives8

Maives8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przyłączam sie do pytania,za miesiąc tez bede miał z netii 8mb:D

4. diadax

diadax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak z ciekawości to jaki masz pakiet i ile będziesz płacił ? Kieruje pytanie do obu Maives8 i $noop. =)

5. Maives8

Maives8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam jakas promocje bo jestem juz ponad rok w netti bo mam telefon i chyba 30zł za 8mb:D

6. Sobota

Sobota Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak dołączasz do Netii to tak 4MB - 49zł 8MB - 59zł 20MB -69zł ;] ale jak podpisujesz umowę to po podpisaniu masz 3 możliwości zmiany umowy na większy internet :) więc wziąłem na początek 4 ;]

Wczytywanie...

Poleć forum