1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Internet - nowicjusz

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez stola_93, Listopad 3, 2009.

1. stola_93

stola_93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowa Sól
    Witam serdecznie, 5 lutego zaczyna się 5 dniowa promocja w Mediaexpert na konsolę Xbox 360 Elite Jasper + Lego Batman, Pure za 1079 złotych i 0 % oprocentowania w przypadku rat. Postanowiłem, że w czwartek biegnę do marketu, ale dręczy mnie jeden problem, odnośnie internetu w konsoli. Większość ludzi wywija tutaj hasłami jakieś kable scrossowane, inni zaś gadają co innego i po prostu się pogubiłem !

Mógłby ktoś w łopatologiczny sposób wytłumaczyć mi w podłączyć internet do konsoli Xbox 360, jeśli:
    a) mam stałe łącza, nie mam żadnego routera, czy modemu, po prostu mam kabel sieciowy podłączony do komputera
    b) nie mam dwóch kart sieciowych

Mój znajomy mówi, że ma taką samą sytuację, co ja i znalazł bardzo łatwe wyjście, po prostu źródło internetu ( ten cały kabelek sieciowy) odłączył od komputera i podłączył do konsoli Xbox 360 i mówi, że automatycznie wykryło mu ustawienia, adres ip itd i normalnie internet śmiga.

Jeśli taki wątek był powielany, to serdecznie przepraszam, ale o tej godzinie naprawdę nie mam czasu przeczytać regulaminu, jutro mam naprawdę ciężki dzień w szkole, a jeszcze się nie nauczyłem, w głowie mi tylko Xbox 360 i problemy z nim związane ;D

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=Rothen=-

-=Rothen=- Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kredkolandia
    Po odłączeniu kabla od kompa i podłączeniu do konsoli powinno wszystko działać,tylko że w tym momencie nie masz neta na kompie a zmieniać co kilka godzin kabel to sie chyba mija z celem...no ale jak kto woli.
    Najlepiej to kupić jakiś routerek albo dokupić druga karte sieciową do kompa i podlączyć konsole pod tą druga sieciówke i też będzie śmigać :) Tylko wtedy musisz mieć włączonego kompa żeby miec neta w x.

4. MacFly

MacFly Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    żary
    Ale też zależy skąd masz neta, czy łączysz się przez PPPoE, czy adres jest przypisywany przez DHCP czy musisz ręcznie go wpisać.

Najtańszym a zarazem najprostszym rozwiązaniem jest router, najtańszy bez wi-fi dostaniesz już za ok. 70-80 zł nówkę w sklepie.

5. stola_93

stola_93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowa Sól
    Jak podłączam kabel sieciowi do komputera, to muszę ręcznie ustawiać adres ip i resztę danych, więc na konsoli także będę musiał ręcznie ? A to, że będę zmieniał co chwilę kabel, to dla mnie nie problem, niestety nie mam teraz pieniędzy, żeby obciążać się kolejną elektroniką. Mam tylko nadzieję, że można podłączyć źródło internetu i cieszyć się możliwościami konsoli ; )

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    No samo się nie skonfiguruje.

7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia: