1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Internet orange a xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rastafarithc, Czerwiec 5, 2011.

1. rastafarithc

rastafarithc Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam !

Posiadam internet z Orange który podłączony jest do mojego komputera przez router Gigaset 504 AG ale nie przez WiFi tylko bezpośrednio przez kabel ponieważ mój komputer nie posiada WiFi. Jestem ciekaw czy da się podłączyć ten internet do mojego XBOXa 360. Podczas instalacji oprogramowania wybierało się czy połączenie z PC ma być przez WiFi czy kabel podawało się hasło i login z faktury i internet śmiga a co w przypadku XBOXa ? proszę o pomoc z podłączeniem

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Podlacz kabel sieciowy pod jeden z wolnych portow Enthernet w routerze i drugi koniec kabla do konsoli lub jak masz wersje slim polacz sie bezprzewodowo o ile masz skonfigurowana siec wifi

4. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bedzie działać, ale nie licz na płynną rozgrywkę.

5. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    To jest internet adsl wiec bedzie mial plynna rozrywke

Wczytywanie...

Poleć forum