internet play a xbox360

01tomi01

Świeżak
Świeżak
Witam
Jetem nowy na forum i prosiłbym o pomoc.Posiadam internet z sieci play z modemem wpinanym do usb chciałbym podłączyć x do netu ale czły czas wyświetla że nie może pobrać adresu ip.Proszę o pomoc w tej sprawie
Pozdrawiam
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie mozesz podlaczyc modemu na usb bezposrednio do xboxa.
 

01tomi01

Świeżak
Świeżak
a jak zrobić żebym połączył się z netem

dodam ze nam lapka z vistą
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Musisz podlaczyc konsole pod PC i zaznaczyc opcje udostepniania sieci. Minusem jest to ze PC musi byc caly czas wlaczony, a na playu bedziesz mial lagi.
 

01tomi01

Świeżak
Świeżak
Możesz mi napisać w jaki sposób udostępnić sieć?
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
to poczytaj >>> Konfiguracje Xbox Live | Artykuły

modem wpinasz do lapka ,a z karty sieciowej dajesz kabelek crossowany do xboxa i gotowe
 

ReNeK_Oca

Użytkownik
Użytkownik
Ewentualnie możesz kupić router (ok. 350zl), ale na playu i innych bezprzewodowych masz ping taki że na pewno nie zagrasz....
 

01tomi01

Świeżak
Świeżak
kupiłem kabelek i nici z tego na konsoli wyświetla ip 169.254.32.101 maska podsieci 255.255.0.0 a brama 0.0.0.0 co mam zrobić żeby to odpalić tylko proszę wyłożyć łopatologicznie
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
udostępniłeś łączę playa?
 

01tomi01

Świeżak
Świeżak
nie bo nie wiem jak
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Qazimodo ci napisal
 

daniel1400

Użytkownik
Użytkownik
Zależy MW2 nie powinien się ciąć
 

01tomi01

Świeżak
Świeżak
można trochę jaśnie
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jasniej sie juz nie da
 

harvester24

Świeżak
Świeżak
Mam modem Play, połączenie udostępniłem kablem sieciowym i mam 0 słownie ZERO lagów, a testowałem już kilka gier więc niech niektórzy nie piszą bzdur o lagach.
Jak nie ogarniasz tematu z udostępnianiem to lepiej kupić router i to nie za 350zł jak ktoś palnął, tylko za 140zł ( Edimax 3G-6200N) zdecydowanie lepszy od droższych wynalazków typu Huawei.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jakie masz pingi ??
Lagi to nie sa tylko maxymalne zwolnienia , blokujace gre na 1s.
 

01tomi01

Świeżak
Świeżak
Dziękuję wszystkim za wskazówki jestem zadowolony udało się połączyć
Pozdrawiam
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Mam modem Play, połączenie udostępniłem kablem sieciowym i mam 0 słownie ZERO lagów, a testowałem już kilka gier więc niech niektórzy nie piszą bzdur o lagach.
Jak nie ogarniasz tematu z udostępnianiem to lepiej kupić router i to nie za 350zł jak ktoś palnął, tylko za 140zł ( Edimax 3G-6200N) zdecydowanie lepszy od droższych wynalazków typu Huawei.
Widzisz internet mobilny ma jedna wade nigdy nie zostal zaprojektowany do niskich pingow, a i pingi zaleza od stacji bazowych tzn jak sa daleko, jak obciazone itd.
 

Do góry Bottom