1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Internet PROBLEM

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez _Mat1Q, Kwiecień 27, 2012.

1. _Mat1Q

_Mat1Q Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Mam problem, otóż nie mogę się połączyć z usługą xbox live. Do tego czasu grałem normalnie online a od wczoraj do dziś nie mogę się połączyć. Przy teście sieci - sieć pozytywna, internet - niepowodzenie. Próbuje różnych wariantów, restartowałem modem, nic nie pomaga. Dodam, że na komputerze wszystko działa prawidłowo, internet jak najbardziej jest. Proszę pomóżcie czemu nie przechodzi testu internet! I co mam zrobić, żeby wszystko działało z spowrotem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Witcher93

Witcher93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Za górami za lasami
    łączysz sie przez wifi czy lanem? jak lanem to mozesz sprawdzić czy wszystko jest dobrze popodłaczane,musi chodzic,bardzo dziwny problem masz

4. Wilk14

Wilk14 Guest

Odłącz kabel od neta i podłącz ponownie jeśli łączysz się lanem...

Wczytywanie...

Poleć forum