1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Internet/przeróbka - kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SworSky1995, Czerwiec 27, 2010.

1. SworSky1995

SworSky1995 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc witam wszystkich!
    Od jakiegoś czasu mam zamiar kupić xbox'a.
    1. Bardzo zależy mi na grze multiplayer, ale nie będę też płacił za gierkę 150-200 zł ;) Chyba przerobię konsolę ;[ Myślałem też nad kupowaniem używanych gier, które są trochę tańsze. Np. kupiłbym 4 gry, jak jedną przejdę, sprzedam, kupię następną. To zda egzamin? Ktoś gra w ten sposób?
    2. Gdybym jednak nie przerabiał konsoli. Mam internet od dostawcy lokalnego (modem, ip stałe). Co musiałbym kupić/zrobić żeby podłączyć internet pod xbox'a oraz grać mp?
    3. Gdybym próbował na własną rękę przerobić konsolę i coś poszłoby nie tak, wystarczy zacząć od początku, czy można jakoś uszkodzić konsolę?
    Będę wdzięczny za pomoc.
    Jeśli odpowiedź na któreś z pytań była już udzielona na forum to przepraszam, ale w artykułach żadnej takiej nie znalazłem ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. hazard

hazard Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom
    Jeśli głównie zależy Ci na mp to nie przerabiaj, LT niby nie wykrywalny ale nie wiadomo jak długo i kiedy polecą bany.Co do przeróbki na własną rękę raczej też odradzam jeśli nie miałeś z tym wcześniej styczności:)

4. SworSky1995

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z przeróbką konsoli nigdy nie miałem styczności, ale przerabiałem już PSP, zmieniałem softy w komórkach itp. ;)
    Dzięki za odpowiedź.

5. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. Zda egzamin.
    2. Nic podłączasz kablem dostarczonym z konsolą kablem RJ-45 z komputerem i masz net. Jeżeli daleko masz komputer to tylko Router (100zł +)
    3. Możesz spieprzyć konsolę

6. dkmaster

dkmaster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wgrac soft trudno nie jest, trudniej jest ja rozkrecic i podlaczyc wszystko, tym bardziej jesli bedziesz kupywal nowke mozesz stracic gwarancje.

7. SworSky1995

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki za odpowiedź.
    Chyba nie będę przerabiał ;p

Wczytywanie...

Poleć forum