1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Internet przez telefon?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wilkuuu09, Październik 30, 2014.

1. wilkuuu09

wilkuuu09 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraśnik
    Witam, szukałem trochę na googlach, szukałem na forum i nie znalazłem (albo jakimś trafem przeoczyłem) więc spytam Was, może będziecie znali odpowiedź na moje pytanie, mianowicie:
    czy jest możliwość podłączenia internetu do konsoli prosto z telefonu (Tethering przez USB czy coś w tym rodzaju bez żadnych innych urządzeń (router, komputer)?
    Aktualnie nie bardzo posiadam środków na zakup adaptera Wi-Fi od M$ dedykowanego do x360, a nie mam możliwości przeciągnąć kabla od routera (z Wi-Fi) który jest niemalże w drugim końcu domu.
    Wiem o sposobie, żeby połączyć konsole kablem od komputera, ale to nie za bardzo mi się uśmiecha, żeby grać na konsoli przez internet włączać komputer (Ochrona środowiska, zużycie prądu i te sprawy:wink:). Bardzo proszę o konkretne odpowiedzi, ew. linki do jakiegoś sposobu który mogłem przeoczyć. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marcin Deperas

Marcin Deperas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Strzelin, Poland
    Wiem ze na PC to tak ale na xboxa raczej takiej mozliwosci nie ma. Za pomocą routera moglbys się polaczyc i kablem do xboxa od routera. Ale innego sposobu nie znam ☺

4. Snifferson

Snifferson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Telefony z androidem (chyba wszystkie) mają opcję ustawienia telefonu jako modem wi-fi lub udostępniania internetu przez usb. Mi przez usb jakoś nie chciał xbox się podłączyć do netu, ale na wi-fi śmigał :cool: Co do innych systemów operacyjnych to nie wiem...

5. wilkuuu09

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraśnik
    ^Marcin, to że na komputerze działa to wiem,
    ^Snifferson, Gdybym miał Wi-Fi w konsoli to problemu żadnego by nie było ;)

6. XDFSQ

XDFSQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Praust
  7. wilkuuu09

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraśnik
    Czyli jednak wydatek będzie nie unikniony, dzięki za pomoc.

8. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    Router z opcją Client, będzie najlepszym rozwiązaniem, lepszym niż adapter. Możesz go zawsze wykorzystać w inny sposób, podpiąć więcej urządzeń itd.

9. wilkuuu09

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraśnik
    Nie mówię, że nie, tylko na razie nie bardzo z kasą, ale popytam znajomych, może któryś będzie miał odpowiedni router na zbyciu za niewielką kwotę ;)

Wczytywanie...

Poleć forum