Internet Świruje!!

Simo

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem co się stało ale od 2 dni jeśli chce zagrac w MW2 to mnie wylogowuje z Xbox Live. W menu moge przeglądac Marketplace sciagac, a jezli chce polaczyc sie z jakims serverem w MW2 to odrazu mnie wylogowuje, nigdy nie mialem takiego problemu.

I to sie dzieje caly czas, zaloguje daje wyszukaj serwery i odrazu mnie wyrzuca z Live, juz nie wiem co mam zrobic wkurza mnie to bo chce zagrac a nie moge

Konsole nie przerobiona, internet 40MB/s
PLS HELP :(
------------------------

Dobra już wiem że to wina mojego Routera, chyba się zepsuł bo jak podłącze bezpośrednio do neta xboxa to wszystko dział chociaż dziwne to że laptop mi działa przez ten router w xboxie internet też jest, ale jak chce zagrac i jak wyszukuje servery to mnie wylogowywuje.
Kupie nowy router.
 

Fu.off

Użytkownik
Użytkownik
Mam to samo, i myślę, że jest to związane z szykowaniem serwerów pod BLACK OPSa. Mieszkam w Anglii a gram w tę grę od dnia premiery.
 

Simo

Użytkownik
Użytkownik
No własnie dziwne bo wszystko działa przez router tylko nie mogę sie połączyc z serverem MW2 bo wylogowuje z KOnta Live, a nic nie zmieniałem nie instalowałem antyvira wszytko działało elegancko aż od 2-3 dni takie rzeczy się dzieją.
 

Fu.off

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie właśnie tak, cóż jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Gra sprzedana i zero wsparcia, może wróci wszystko do normy po BLACK OPSie.
 

Do góry Bottom