Internet UPC wasze opinie [only 2010]

maniekcramp

Użytkownik
Użytkownik
Witam przymierzam się do zmienienia internetu ale nie wiem czy Internet UPC Internet UPC
jest stabilny chodzi mi tu o ten pakiecik FIBER POWER 5MB i teraz do user'ów tego neta
jakie są tam pingi?np w CS
czy jest taka prędkość jak na umowie czy 1 tydzień jest OK a potem spadek speeda.
chodzi mi tu o teraźniejsze opinie bo czytałem jakieś z 2007 xP i tam było że to tragedia etc etc ale w 2007 nie było Pakietów FIBER tylko było podajże 1mb 2mb i 6mb nie jestem pewny ; P
a i jeszcze jakąś opinie o necie z aster ale nie za wiele tylko pingi ale i tak go chyba raczej nie wezmę bo nie wiem czy aster jest dostępny w piotrkowie
+wie ktoś czy internet "vectry" jest dostępny w piotrkowie tryb?
.pozdr.
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Miałem 8MB i bylo okej. Pingi 10-20.
 

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W UPC miałem internet 0,5, 8 a obecnie 25mb. nigdy nie narzekałem. polecam każdemu. tylko żałuję ze u mnie nie jest dostępny net 50/5 bo w 25 jest tylko 1,5 upa.
 

chudas94

Banned
Użytkownik
Szczerze mogę polecić UPC.
Kiedyś jak zepsuł mi się modem to następnego dnia (w sobotę) przyjechali :D
Żadnych problemów z nimi, ani z internetem nie miałem.
Fakt, że UPC miałem jakieś 3 lata temu, a teraz jestem skazany na nieszczęsną Netie :/
 

masiusgn

Użytkownik
Użytkownik
miałem 2 mb i 1mb obecnie 25mb i jest git!!:D i było...
 

loRdRumek

Użytkownik
Użytkownik
Mam teraz piątke fiber power ... cóż ... dobry internet jak za taką kase , czasami ściąga po 800 kb/s , up na poziomie 40-50 kb/s . Ping na serwery w PL - od 15 do 60 - to się naprawdę wacha , czasami potrafi być i 5 ;)
 
M

MaverickPL

Guest
Mam lacze od UPC od okolo 2 lat i dziala bez problemu. Raz zdazyla im sie jakas grubsza awaria, i raz po aktualizacji softu w modemie zglupialy mi transfery co naprawili po pierwszym telefonie.
Ogolnie dziala bez problemu, zawsze z maksymalna predkoscia.

Astger tez mialem, tez przez okolo 2 lata i rowniez nie bylo zadnych problemow.
Gdybym mial wybierac miedzy tymi dwoma, wybral bym Aster tylko dlatego ze daja stale IP. Niby nie jest to nic czym przecietny uzytkownik powinien sie przejmowac ale dla moich zastosowan bylo by to wygodniejsze.
Roznicy w samej jakosci obu lacz nie zauwazylem.

Korzystalem(m) z Aster i UPC w Krakowie.
 

Do góry Bottom