1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Internet w domu? Opinie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Kwiecień 22, 2012.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Internet w domu? Opinie - Vectra

Witam.

Kończy mi się w czerwcu umowa z TP'sa (Bogu dzięki..), krew mnie już zalewała, że musiałem płacić za internet + kochany telefon, którego tak i tak nikt nie używał. A blokada numeru 22zł.. Lecz dobra nie o tym teraz.

Zamierzam wziąć internet z VECTRY (u mnie jedynie dostępny) 24 MB/s. Dlatego też chciałbym się spytać czy polecacie Vectre/ macie ją? Cenowo jest bardzo atrakcyjna.. i znacznie bardziej mi się opłaca niż Neo 8MB/s ..

Jakie jest wasze zdanie? Jak radzicie? Internet mobilny raczej odpada bo potrzebne mi jest duża przepustowość łącza, a tutaj za 24MB/s płacę znacznie mniej niż jeżeli za 8 MB/s. I w nocy jest nocna taryfa 64MB/s.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja mam 50zl 20mega bitow zlodziejstwo nie daj sie okradać vectra/tp/netia chyba ,że nie masz wyboru

4. Onicniepytaj

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    A co innego mam niby wziąć? Bo z twojego postu wnioskuje że Vectra nie jest dobra??

W TP wraz ze telefonem płacę powyżej 120 zł.. (jakoś tak). Więc raczej Vectra była by dobra.

A nie mieszkam w Warszawie czy Gdańsku gdzie na pewno jest większy wybór w dostawcach internetu :p

U nas to raczej radiówki albo TP/Netia/Vectra. Więc chyba Vectra będzie najmniejszym i najkorzystniejszym złem :p. Tylko jak to chodzi nie wiem..

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Jeżeli dla Ciebie jest to zła oferta, to mi brakuje słów. Ja w multimedii za 6mb płacę 59zł. Całowałbym po stopach dostawcę gdybym miał taką stawkę za taką cenę jak Ty.

Sam z Vectrą nie miałem doczynienia, ale z tego co przewinęło się przez forum, to ceny ma dobre a jako dostawca też w porządku, jak powiedziałeś, najmniejsze zło :)

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    To nieźle z Ciebie zżynają. Ja za internet 20mb/s, telefon i telewizję płacę 100 zł w Multimedii ;)

Ogólnie bardzo polecam MM, mam od zawsze u nich internet i jeszcze nigdy nie było problemów. Usterki techniczne zdarzają się raz na kilka miesięcy i naprawiane są w ciągu kilku godzin (a i tak najczęściej maja one miejsce w nocy).

7. Onicniepytaj

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tylko szkoda, że u mnie nie idzie łącza 64MB/s no ale cóż już znacznie lepiej 24MB/s niż ta cieniutka 8MB/s w neo. Powiem szczerze, że trzymałem neo bo miało dynamiczne IP, a wiadomo jakie zalety "kiedyś" miało dynamiczne IP.

Ja właśnie słyszałem pozytywne i negatywne opinie. Dlatego pytam się tutaj, czy ktoś ma Vectre.

Jak dla mnie 55 zł miesięcznie (na 2 lata) za 24MB/s to malutko. Chociaż zastanawiam się czy nie wziąć na 1 rok i 60 zł miesięcznie.

8. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    W moim mieście też jest dostępna Vectra, ale ludzie nie mają za dobrej opinii o nich. Na papierze wszystko ładnie wygląda, ale w praktyce dużo gorzej.

9. Onicniepytaj

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    U mnie właśnie niektórzy niby narzekają.. Ale nie mają łącza wysokiego. Tylko jakieś niskie. A niektórzy kopią sobie w tyłek że wzięli Netię.

Jak mówię dla mnie TP zdziera kasę ile wlezie dlatego tez zdecydowałem się zakończyć to. I tym razem nie przedłużyć umowy.

U mnie niestety nie ma Multimedii :((

10. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    U mnie w miescie na Vecte nie narzekają a ja na Netie tym bardziej co widac w sygnaturce.

11. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ja mam Neostradę i nie narzekałbym, gdybym nie musiał utrzymywać jeszcze dodatkowo linii. Za 6 Mb/s płacę 81 zł (!) i jak nie dostanę po umowie od nich lepszej oferty to też się poważnie zastanowię nad zmianą dostawcy. A tak ogólnie to te 6 Mb/s jest bardzo dobre, a ty masz 8 Mb/s i piszesz że jest 'cieniutkie'? Pod jakim względem, bo nie rozumiem za bardzo :p

A teraz pytanie do Ciebie, Tomsi - Czy czasami Vectra nie jest ograniczona jakoś jeśli chodzi o lokalizację? Czy wystarczy linia telefoniczna? Bo nie miałem styczności z tym dostawcą.

12. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ja mam UPC i bardzo polecam : )

PS. JESTĘ PAPOL

1 osoba to lubi.
  13. Onicniepytaj

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Wejdź na stronę z Vectry
    Kod:
    http://www.vectra.pl/
    Podaj swoją lokalizację i sprawdź jakiego możesz mieć neta.

U mnie max 24MB/s. Byłem u nich się spytać i powiedzieli (zresztą jak sobie poklikasz na stronie zamów itp itd to tam wybierasz co chcesz) że nie muszę brać telefonu ani telewizji jak nie chcę, można wziąć tylko i wyłącznie internet.
    Oddział Vectry mam w swoim mieście.

Co do prędkości to w miarę jedzenia apetyt rośnie. Więc czemu nie zaopatrzyć się w coś lepszego za znacznie tańszą cenę?
    Właśnie to utrzymanie łącza telefonicznego mnie dobija. A nie mam zamiaru płacić za telefon, którego nikt nie używa w domu i od czasu do czasu dzwonią jakieś dziwolągi z zaproszeniami itp itd.

Byłem dziś w Auchan w oddziale TP w Orange złożyć rezygnację i babka do mnie z hasłem dlaczego rezygnuje więc ja do niej, dlaczego ona tu pracuje? I zatkało kakao. Nie lubię głupich pytań. Głupiec by się nie pytał.. chyba wiadomo, że nie rezygnuje bo jestem z nich super zadowolony.

PS. Tych odpyskliwych techników z TP też bym jajcami na słupie powiesił bo myślą, że są informatykami co wszystkie rozumy pozjadali. Kiedyś koleś się ze mną kłócił że kabel nie może lecieć po ziemi i że nie mam mikrofiltru przy łączu telefonicznym, a livebox musi być zaraz obok gniazdka telefonicznego.
    TP to Dxxx i nie chce mieć z nimi nic do czynienia. Oni są tylko bardzo mili jak chcą by od nich coś wziąć..

EDIT:
    Gdzie mogę sprawdzić czy w moim mieście można założyć internet w UPC?? Bo na stronie u nich nie ma żadnego sprawdzenia czy coś.. :/

1 osoba to lubi.
  14. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    A jest w twojej lokalozacji dostępna Neostrada Fiber ? 40Mb/s i 80Mb/s

15. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    jak nie ma jak jest UPC Polska - Telewizja, Internet, Telefon :unconscious:

16. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    Możecie wyśmiać Netię ale moim zdaniem jest lepsza od Neo miałem neo 1mb/s za 60zł 5 lat temu i co jakiś czas net sie wyłączał a obsługa do doupy jest
    potem wziąłem netię 4mb za 49zł + roter za 99zł ale płaci się go jednorazowo skończyła się umowa i parę miesięcy temu wziąłem z netii 22mb/s za 59zł + pół roku za darmo bo przedłużyłem umowę
    Bez telefonu i tv od nich chcieli wcisnąć ale powiedziałem że interesuje mnie tylko net i gościu się zamknął i gadał tylko o internecie
    nie miałem żadnego problemu jest jak w niebie;))

17. Onicniepytaj

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP

Dzięki nie zauważyłem tego.

No i lipa miasta obok mojego są .. ale moje nie jest. Niech to kropeczki ] x(

18. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ja płacę za 15mb/s 50,- a po połowie roku zabulę 79,-więc nie wiem gdzie ty masz złodziejstwo

19. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Co do zdzierstwa to ja płacę u neti za 8mb 60 zł. no teraz podniesie się do 20mb bo umowa się kończy, więc wy cieszcie się bo u mnie dostępne jest tylko tp, netia i nic więcej.

20. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    U mnie to samo - Vectry nie 'zasmakuję' w każdym bądź razie, nawet w sąsiednich miastach nie ma możliwości korzystania z ich usług, także jestem skazany na internet z TP 81 zł za 6 Mb/s... Niech ktoś jeszcze narzeka że ma 20+ Mb/s za 50 zł to chyba parsknę śmiechem...

21. Onicniepytaj

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Altres ja mam jeszcze ten plus że albo TP (ale rezygnuję), Netia bądź Vectra. Ogólnie kiedyś jak byłem bajtlem to mieliśmy kablówkę z Vectry. Za czasów jak satelitę mieli ci z $$$$.

Później w maju muszę się do nich przejść i spytać czy jest być może jakiś okres próbny czy coś takiego.. Bo nie chce wdepnąć w jakieś gów.. że niby 24MB/s a prędkości na stronach i ściągania będą porażką.. no i oczywiście ping.

Wczytywanie...

Poleć forum