1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Internet w konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pvt.BEAST, Kwiecień 29, 2012.

1. Pvt.BEAST

Pvt.BEAST Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mój problem wygląda następująco:
    Miałem podłączonego xboxa do routera przez kabel wszystko ładnie śmigało, ale musiałem przenieść konsole do innego pokoju i tu pojawia się problem. Internet mam teraz przez WIFI i odczuwam spadek komfortu grania tzn. mam tak jakby większe lagi/pingi w grach np: w BF3 albo w COD:BO.To strasznie przeszkadza i moje pytanie jest następujące: co mogę zrobić żeby działało tak jak na kablu. Może kupić nowy router? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ja też tak miałem, ale w przypadku tego wifi na usb do starego Xboxa. Musiałem używać dwóch przedłużaczy USB, aby to w ogóle jakkolwiek łapało zasięg. Zawiesiłem ten moduł WiFi na haczyku na szafce i jak podchodził mój stary i stawiał piwo przed tym urządzonkiem to od razu traciłem dostęp do świata. Odległość wifi od routera wynosiła jakieś 3-4 metry przez ścianę i przez szafę to miałem ok. 20% zasięgu. Pomyślałem, że nowy router by tego nie rozwiązał, bo to raczej wina kiepskiego modułu wifi, więc wywierciłem dziurę w ścianie i normalnie kablem za 15 zł pociągnąłem.

4. Pvt.BEAST

Pvt.BEAST Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam dobry zasięg. Router mam w standardzie 802.11g jak miał bym pewność ,że jak kupie 802.11n to będzie działać lepiej to bym to zrobił szkoda mi wydawać kasy na coś co nic nie zmieni.

Wczytywanie...

Poleć forum