1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Internet w smartfonie (pakiet danych od T Mobile)

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez dawidek295, Listopad 17, 2014.

1. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    Witam mam w umowie w T mobile 2gb internetu + te opcje z darmowymi minutami etc/
    Jak w Samsungu Galaxy S3 włączyć internet właśnie aby pobierało mi z pakietu danych tych co mam 2gb?
    Jak potem sprawdzić ile mi zostao do konca pakietu tak aby nie przyszedł wielki rachunek do domu.
    Czy trzeba cos konfigurować telefon nie został kupiony w salonie T Mobile

2. Lotnik421 Xbox One

3. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Program ściągnij ze sklepu watchdog jest za darmo. Watchdog ma taką opcję że podajesz limit i dzień w którym ma się resetować, oraz tworzy bazę statystyk jak korzystasz z Internetu. Oczywiście ustawiasz sobie próg i kiedy zbliżysz się do niego wyświetli Ci komunikat o tym że kończy ci się transfer danych. Włącz transmisja danych ale to powinno być włączone już domyślnie, wtedy telefon korzysta z pakietu danych.

4. LoRo1987

LoRo1987 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    Dodatkowo możesz zapytać w T mobile o krótki kod na sprawdzanie pakietów

Wczytywanie...

Poleć forum