1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Internet w Xboxie 360 POMOCY !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Deniss97, Marzec 31, 2015.

1. Deniss97

Deniss97 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ! Jestem tu nowy i mam nadzieje że mi pomożecie , mianowicie posiadam Xboxa 360 elite w wersji bez wi-fi, a mam zamiar grać online . Mój internet to mobilny internet z Plusa na usb coś jakby pendrive . I pytanie jest takie : czy jeśli podłącze ten mój internet do jakiegoś routera wifi a z tego routera pociągne kabel enthernet do xboxa to czy wszystko będzie działać ? Proszę o odpowiedź i jaki router do 100 zł polecacie ;) . Dziękuje !

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Możesz udostępnić połączenie na komputerze i z niego pociągnąć kabel do konsol.

Deniss97 lubi to.
  4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Do 100zl będzie ciężko kupic router lte. (strzelam z głowy ze za nowy trzeba bedzie dac kolo 180zl

Deniss97 lubi to.
  5. Deniss97

Deniss97 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Myśle że z mojego komputera nic nieudostepnie , lecz jesli mozesz to rozwin bardziej o co ci chodzi ;)

6. Deniss97

Deniss97 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Racja cena za nowe sięga tego pułapu ;) . Lecz myśle kupić na Allegro bądź tablicy . Tylko rozchodzi sie o to czy ten router odczyta moj modem i czy bede to tego routera mogl podpiac kabel ktory z kolei podejdzie do xboxa ;) . Tylko pytanie czy to wszystko bedzie dzialac ;) ?

7. DarthOne

DarthOne Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Otóż gdy upatrzysz sobie konkretny router, wpisz go w Google i sprawdź listę kompatybilności i czy twój modem z plusa jest na niej. Aby router działał z Xbox-em sprawdź w specyfikacji routera czy ten posiada złącze Ethernet.
    Send from Nokia Lumia 820 with Windows Phone 8.1

8. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Wątpię w komfort gry na internecie mobilnym. Duże pingi i zapewne problem z NAT'em

Wystukane na klawikordzie przy użyciu TapaTalk'a

Wczytywanie...

Poleć forum