1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Internet w xboxie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DeafTune, Luty 6, 2013.

1. DeafTune

DeafTune Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mogli byscie mi podpowiedziec/doradzic jak podlaczyc mojego Xboxa Arcade do internetu ? Z racji tego ze konsola nie ma wbudowanego odbiornika WIFI musze kupic adapter oraz punkty Xbox Live - tylko jaki odbiornik i ile tych punktow ? Mam Adater Wireless do PC ale jak tylko go podlaczam do mojej 360'ki konsola od razu zawiesza sie na amen. Help ! : P:

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    musi byc oryginalny odbiornik wifi microsoftu ale to drogi wydatek, a po co Ci punkty to nie mam pojecia

4. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Zwyklym kablem podlacz. I nie mysl punktow gs a ms point. Gs to tylko reputacja na xboxlive . A ms point sa platne za real kase

5. DeafTune

DeafTune Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Punkkty punktami, ale musze jakis zaplacic zeby grac online. Darmowe konto pozwala mi tylko na pobieranie demowiek, przegladanie nowosic itp. Zakladam ze musze zaplacic za to punktami albo kubic czlonkowstwo w Xbox Live. Kody i punkty do konta znajde na allegro - ok, chcialem tylko prewencyjnie zapytac jaki jest najprostszy i najtanszy sposob podlaczenia sie do w/w uslugi. Tylko i wylacznie z czystej oszczednosci.

6. Panicz.

Panicz. Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    LAX
    Konsolę podłącz zwykłym kablem do netu.Jeśli już się podłączysz i będziesz chciał grać on line będziesz musiał wykupić abonament Xbox Live Gold i się zarejestrować.W zależności od tego ile chcesz przeznaczyć na abonament bądź ile będziesz korzystał z XBL możesz wybrać różne ważności abonamentu poprzez 48 godzin kończąc na 12 miesiącach,szukaj zdrapek na allegro.Nie wiem do czego potrzebne są Ci punkty Microsoft Points.Nom chyba,że będziesz chciał kupić gry poprzez Market Place ewentualnie jakieś dodatki do gier,wtedy będą Ci potrzebne owe punkty i tak samo możesz ich szukać na allegro.

7. DeafTune

DeafTune Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Super, dziekuje za konkretne informacje. Odnosnie punktow - wydawalo mi sie ze za nie kupuje sie Xbox Live Gold. Jeszcze raz dzieki : )

8. MatthewHEAT

MatthewHEAT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    Możesz podłączyć albo zwykłym kablem albo jeśli masz router i sieć wi-fi w domu to musisz wysupłać z 250 zł i kupić odbiornik Microsoftu, ja taki mam, ale **** trochę, bo bezprzewodowo zawsze jest gorzej niż przewodowo.

Wczytywanie...

Poleć forum