1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Internet WiFi cz tak się da ??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez connect1, Grudzień 19, 2010.

1. connect1

connect1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , mam pytanie , ogólnie mam internet przez kabel do komputera ( pokój perwszy) , (pokój drugi ) - dekoder N , xbox , xbox 360 , chcę kupić 2 routery, do pokoju pierwszego - od routera do komputera kabelkiem , do pokoju drugiego - od routera w pokoju pierwszym bezprzewodowo do routera w pokoju drugim do w/w sprzętów kabelkami , teraz pytania czy tak się da i jakie routery kupić , coś czytałem że jeden ma być z acces poitem ?? , widziałem acces poit ale ma tylko jedno wejście na kabelek a router ma 1 wejście i 4/5 wyjść

Wczytywanie...

Poleć forum