1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Internet xbox arcade !!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gamerr, Grudzień 18, 2011.

1. Gamerr

Gamerr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam . Mam xbox-a arcade . Chciałbym go podłączyć do neta , lecz nie mam go w tym pokoju gdzie jest router ;/ ktos ma jakies pomysły jak to podłączyć ? Bo arcade nie ma wifi ;c . Proszę o pomoc ;c:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Jak nie chcesz ciągnąc kabla to można użyć Access Pointa np TP-Link TL-WA500G, działa on na zasadzie ściągania sygnału wifi i wysyła go po kablu w twoim przypadku do konsoli

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  5. Gamerr

Gamerr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @Brudsien
    Mógłbyś mi opisać jak to mam zrobić ?

6. matush

matush Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zajrzyj na stronę, wszystko ładnie opisane na przykładzie TP-Link TL-WA500G >Kliknij mnie
    Przykład opiera się o dekodery tv sat ale konfiguracja samego tp-Link taka sama.

Wczytywanie...

Poleć forum