1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Internet z PC

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Ogór, Październik 10, 2010.

1. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam mam pytanie czy jeśli mam router wi-fi i do komputera mam podłączoną kartę bezprzewodową to mogę jakoś z PC udostępnić internet do konsoli poprzez kabel?

Jeśli tak to proszę o wyjaśnienie.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. cinek926

cinek926 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak da sie tak zrobic sam tak uzywam neta w konsoli w kompie mam bezprzewodowy modol wifi a z kompa z xbox podlaczony skretka crossowana zaraz napisze ci maly poradniczek jak to zrobic.Jakie system masz na kompie?

4. cinek926

cinek926 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1.Połącz skrętką crossowaną komputer i konsole
    2.Wejdz w panel strerowania i otwórz Połączenia sieciowe.(w windowsie 7 najpierw centrum sieci i udostepniania nastepnie zmien ustawienia karty sieciowej)
    Pojawi ci sie cos takiego
    3.Dajesz ppm na połączenia sieci bezprzewodowej i wybierasz właściwości.Pózniej wybierasz zakładkę udostępnianie.
    Jeżeli masz zaznaczoną haczykiem opcję Zezwalaj innym użytkownikom sieci na łączenie się poprzez połączenie internetowe tego komputera, nic nie rób a jeśli masz odznaczoną opcję Zezwalaj innym użytkownikom sieci na łączenie się poprzez połączenie internetowe tego komputera zaznacz ją haczykiem, później wybierasz w połączeniu sieci domowej na połączenie lokalne i dajesz ok.
    4.O ile pamiętam wyskoczy ci pytanie odnośnie ustawienia automatycznego adresu ip i maski podsieci dajesz dajesz tak czy tam ok.
    5.Rozłączasz swoje połączenie internetu wifi z routerem i ponownie się z nim łączysz.
    6.Włączasz xboxa wchodzisz w ustawienia sieci i dajesz sprawdź połaczenie z xbox live jesli wysztko bd oki tam ci ten pasek od testowania dojdzie do konca.
    Jeśli czegoś nie wiesz lub sobie nie poradzisz zapraszam na rozmowe na skype moj nick cinekmarcin926

5. Polaczek2009

Polaczek2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sławno
  6. Ogór

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam mam Windows XP,jaka skrętka crossowana? Może być kabel prosty RJ-45?

7. Polaczek2009

Polaczek2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sławno
  8. Ogór

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ok dzięki za informacje.

9. cinek926

cinek926 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie musi zadzialac ale jakos zrobilem tak na 3 kompach i chodzi.

Wczytywanie...

Poleć forum