1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Internet

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez MichaelJack, Sierpień 1, 2014.

1. MichaelJack

MichaelJack XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Witam. Mam taki nietypowy problem. Mieszkam w jakiejś całkowicie czarnej dziurze odcięte od internetu. Są niby lokalni dostawcy ale to jakieś radiowa i umowy na rok. Problem jest taki ze za 2-3 miesiące przeprowadzam się i chciałbym jakiś internet do mojego xboxa. Oczywiście do gier, szybki i bez limitu ale żebym mógł zabrać go ze sobą. Macie jakieś propozycje?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Takie coś jak szybki (chcesz go zabrać ze sobą) przenośny internet nie istnieje.

A jak kupisz coś z Orange itp itd. To bardzo w to wątpię, iż będzie to szybki i w pełni nadający się do gier.
    Więc raczej cudów się nie spodziewaj..

Może jakieś LTE coś tam..

Chociaż ja od takich rozwiązań jestem jak najdalej.

Może umiałbyś się dogadać, że powiedzmy internet stacjonarny na czas próbny (1-2 miesiące).

To tylko moje zdanie może ktoś miał lepsze doświadczenie z tego typu internetem i bardziej może Ci coś polecić..

4. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Ja mam w abonamencie Play nielimitowany internet LTE. Prędkość realna dochodzi do 50 Mb/s.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

5. MichaelJack

MichaelJack XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    I na jakiej zasadzie to działa? Modem czy jakiś router? Jaka cena i czy nadaje się do gier?

6. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli internet jest przenośny( np. Internet z plusa czy z Playa) to myślę że ciężko może być z komfortowym graniem bo taki internet potrafi mieć wysoki ping wiec podczas grania w jakies Fpsy możesz być problem zabiciem kogoś

Wysłane z telefonu

7. Kwasek

Kwasek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Giżycko

- Cyfrowy Polsat LTE
    - Limit dzień 15GB / noc 50GB (po wyczerpaniu limitu odcinają internet lub dopłacasz za korzystanie poza limitem)

Grywam w CS:GO (ping na serwerach około 60-70) i !DA SIĘ GRAĆ! (zdanie obiektywne), ale znajdą się i tacy którym ten ping będzie przeszkadzał. Od siebie nie polecam, limit to jednak duża przeszkoda.

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ja uzywam lte od 4 lat. W najnowszych ofertach nie ma juz zupelnie limitu jesli masz zasieg lte. Jesli sie nie ma zasiegu lte to najwyzszy abonament to 35gb i w nocy chyba 60gb. Ping mam podobny co kolega wyżej transfer w zasiegu lte okolo 40-65megabitow(ten u kwaska to hdsp+)

9. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja mam telefony podlaskie. W umowie mam 6 megabitów, ale tak naprawdę, daje mi 4 megabity, brak limitu, a cs chodzi elegancko, ping niziutki, ostatnio sprawdzałem miałem 20 parę ping. Raz zapomniałem wyłączyć programu do pobierania, i nawet nie zauważyłem aby mi się cięło. Płacę 45 zł za miesiąc.

Wczytywanie...

Poleć forum