1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

internet

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Jenx, Wrzesień 1, 2015.

1. Jenx

Jenx Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam wszystkich bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość ma internet radiowkę ktora jest podłoczona do rutera tp link jakie trzeba otworzyć porty w stanie obecnym mam otwarty nat problem jest te ze nie moge nieraz dojsci do loby znajomych a oni do mojego co można robić w tej sytułaci bardzo prosze o radę

2. Lotnik421 Xbox One

3. EnJoy89

EnJoy89 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Napisz poprawnie po polsku bo nie kumam.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

4. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli to internet radiowy to myślę że jedynym ratunkiem jest telefon do dostawcy z prośbą o udzielenie zewnętrznego IP. Ja tez mam radiowke i miałem podobny problem, żadne działania na własna rękę próbując otwierać porty nie dawały żadnego efektu. Dopiero telefon do dostawcy internetu rozwiazal moj problem przez udostepnienie mi zewnętrznego IP. U Ciebie zapewne jest ten sam problem

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

5. Jenx

Jenx Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki za info

Wczytywanie...

Poleć forum