1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Internet

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Adamek, Kwiecień 2, 2011.

1. Adamek

Adamek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema jakies 3 miechy temu neostrada oferowala mi chyba internet 2 + tv. Ale moja mama nie zgodzila sie i internet został taki sam jak jest , ostatnio moja mame przekonałem i powiedziała ze to wezmiemy no i tu nasówa sie pytanie czy teraz bedzie mozna wziąść tą ofertę albo chociaż sam internet bez Telewizji. ??? . Wydaję mi sie że umowa to umowa ale tylko do zrezygnowania np z neostady żeby sie w tym czasie nie przeniesc do np Neti , a w przypadku podwiekszeniu neta i to w dodatku + dla nich ze wieksza kasa im wpadnie wiec chyba sie zgodzą . Nie wiem może źle to rozumuje . THX

2. Lotnik421 Xbox One

3. csdesign

csdesign Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zwolle, NL
    W każdej chwili możesz podwyższyć sobie transfer w TP jeśli oczywiście twoja linia takie łącze obsłuży, śmiało możesz złożyć zamówienie po przez stronę TP, wówczas jeśli będzie wszystko OK będziesz mógł podpisać aneks do umowy i od tego czasu będzie cię obowiązywała nowa umowa a stara zostanie anulowana. Jeśli masz jakieś pytania napisz do mnie na PW.

Wczytywanie...

Poleć forum