1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Internet

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Hikaru, Lipiec 25, 2012.

1. Hikaru

Hikaru Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Otóż chciałbym pograć sobie poprzez usługę XBOX LIVE, toteż chciałem podłączyć internet pod mojego XBOX'a, lecz niepomyślnie. Laptopa podpiąłem za pomocą kabla LAN do XBOX'a 360. Natomiast z kolei laptopa do internetu od operatora telefonii komputerowej. Testowałem połączenia, lecz wciąż nic. Modem od mojego internetu jest podobny do pendrive'a. Błąd, który mi wyskakiwał przy próbowaniu podłączenia się do internetu przewodowego to:

Po jego kliknięciu wyświetliło mi się to:

Zrobiłem tak, lecz nie pomogło.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adamk4

adamk4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Jesli masz internet za pomocą modemu usb to musisz dokupić router i konsole połaczyć za pomocą wi-fi.

4. Hikaru

Hikaru Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Lecz - czytając tutorial z jednej strony traktującej o tej konsoli, zauważyłem, że można podłączyć z tego modemu.

Wczytywanie...

Poleć forum