1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Internet

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez szlapa, Wrzesień 20, 2012.

1. szlapa

szlapa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam pewien problem ponieważ gdy ktoś jest u mnie na komputerze to nie mam internetu tylko na xbox360 a na laptopie jest w tym samym czasie a jak ktoś jest na laptopie to internet w xbox360 jest. proszę o szybką pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zapytaj operatora o ograniczenia, jakiego sprzetu uzywasz. To tak ja zadam tobie pytanie nie działa mi auto jak przekrecam kluczyk jak to naprawic pomocy... heh

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. szlapa

szlapa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Neta mam z Vectry pytałem się ich i oni mi powiedzieli ze powinno działać na 3 urządzeniach dlatego się pytam tutaj czy ktoś miał podobny problem lub jest jakiś program który umożliwia rozdzielenie internetu na 3 urządzenia

Wczytywanie...

Poleć forum