1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Internet

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Malan, Listopad 18, 2012.

1. Malan

Malan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dobczyce
    Witam ! Dzisiaj zachciało mi się gry online i parę pytanie dot. Live'a .

1. Czy internet 2 mb/s (na konsole po kablu lub WIFI) starczy mi na Live'a i jakieś małe gierki multiplayer (będą straszne lagi?) ? Niestety nie mogę mieć szybszego łącza bo Orange nie chce się **** ruszyć i zbudować w pobliżu (już od dawien dawna obiecują jako TP) centrali aby można było lepszy internet wykupić.

2. Czy za ten trick z grą na triala 48h (raz dla sprawdzenia jaki jest ten live) mogę wyrwać bana ?

3. Jaki pakiet brać na Live'a tzn. który się najbardziej opłaca (okres, cena itp.).

4. Warto pakować się w takiego Live'a ? Jest lepsze od PSN (jakościowo, nie chodzi mi o to że płatne) ?

Proszę o szybkie odpowiedzi i z góry dziękuje. Za pierwszą (porządną odpowiedź tzn. z wytłumaczeniami itp.) dam "Przydatne". Pozdrawiam, Malan.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamilmix

Kamilmix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ossowice
    Odp: Internet

1. Spokojnie wystarczy
    2. Raczej nie
    3. Najbardziej opłacalny jest oczywiście ten najdłuższy, czyli na 1 rok, ale na początek możesz wykupić sobie na 1 miesiąc i zobaczyć czy Ci się spodoba Live
    4. Myślę, że warto spróbować, bo nie ma to jak rywalizacja z innymi ludźmi, nie to co z komputerem. A co do porównania z PSN to niestety nie mam pojęcia, bo nie posiadam konsoli Sony.

Tapnięte z Galaxy Ace

1 osoba to lubi.
  4. BBBB

BBBB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja mam inne pytanie net 1mb/s wystarczy do swobodnego grania w black ops'a ?

5. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Starczy, ja mam 1 mb/s praktycznie cały czas podłączone do 3 kompów i konsoli, i gram LIVE, chodzi ładnie.

Wczytywanie...

Poleć forum