1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Internetowa wypożyczalnia gier

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Aras64, Czerwiec 30, 2010.

1. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Znalazłem w internecie coś takiego Wypożyczalnia gier - Strona główna. Korzystał ktoś z tej usługi? Z tego co zrozumiałem działo to tak: płacisz pełną cenę gry, oni ci ją przysyłają wraz z kopertą zaadresowaną itp. jak ci się znudzi ale minimum po tygodniu odsyłasz ją a oni zwracają ci cenę jaką im przelałeś na konto- koszt wypożyczenia. Brzmi prosto, szkoda, że najpierw trzeba mieć pełną kwotę ale jakoś musieli się zabezpieczyć przed złodziejami.
    Wątpię żeby ta działalność długo się utrzymała dlatego chyba warto korzystać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zwrot kosztuje 13 zł. Jakby nie patrzeć bardzo atrakcyjna oferta.

4. danielek686

danielek686 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym?

5. Darkans

Darkans Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co ja wyczytałem to masz 10 dni na przejście gry po czym możesz odesłać ją z powrotem w kopercie zwrotnej, ale naliczana jest opłata za korzystanie płyty w wysokości 13zl.Moim zdanie 10 dni to mało aby nacieszyć się dobrym tytułem,jeśli ktoś ma mało czasu na granie to w ogóle mu się to nie opłaci.

6. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Co... 10 dni to mało?? W ogóle się nie opłaca?? Pewnie lepiej kupić za 200 i pograć 11 dni, z maila który dostałem wynika, że mogę sobie przedłużyć wypożyczenie aż do 21 dni.
    Kod:
    Sklep & *Wypożyczalnia EC2 SI 
    http://www.wypozyczalnia-gier.pl 

Czy można grać w najnowsze gry płacąc jedynie 9 zł? 

TAK, jeżeli jesteś w stanie przejść całą grę w 7 dni. 

Jeżeli na skończenie gry potrzebujesz więcej czasu to również nie problem, możesz w nią grać nawet przez 21 dni. 

Przedłużenie wypożyczenia na kolejne dni tylko 1,80 zł dziennie. 

Z kolei jeżeli gra tak bardzo ci się spodoba i chcesz żeby dołączyła to twojej kolekcji to wcale nie musisz jej odsyłać. 

UWAGA dla użytkowników portalu XboxOnline.pl wypożyczenie na cały tydzień tylko 9 zł. (promocja trwa do 9 lipca 2010 r.) 
    W celu skorzystania z promocyjnej oferty w formularzu zamówienia należy podać kod promocyjny "XboxOnline" 

Jak to działa: 
    • Zamawiasz grę, która ci się spodobała za np. 99.90 zł 
    • Otrzymujesz przesyłkę - czas wypożyczenia liczy się od daty odebrania gry 
    • Przechodzisz całą grę w 7 dni 
    • 7 dnia Wkładasz grę do otrzymanej zaadresowanej koperty zwrotnej z naklejonym znaczkiem i Zanosisz na pocztę (możesz odesłać grę do 21 dni od daty odebrania) 
    • Otrzymujesz na Swoje konto zwrot środków pomniejszonych o: 
       - dla gier XBOX360,PS3 tylko 19 zł (dla użytkowników portalu XboxOnline którzy złożą zamówienie do 9 lipca 2010 r. tylko 9 zł) 
       - dla gier PSP, WII tylko 15 zł (dla użytkowników portalu XboxOnline którzy złożą zamówienie do 9 lipca 2010 r. tylko 9 zł) 

Proste, tanie i łatwo dostępne rozwiązanie, które pozwoli zagrać w najnowszych tytułach na konsolach XBOX360, PS3, PS, WII. 

Sklep & *Wypożyczalnia EC2 SI to oferta właśnie dla Ciebie !!!! 

Zespół 
    Sklep & *Wypożyczalnia EC2 SI 
    http://www.wypozyczalnia-gier.pl 

EC2 wspiera akcje 
    http://www.590powodow.pl 

Edit:
    @down
    No tak, zapłacić 150zł za grę wartą 180zł to i tak promocja ale tutaj masz za 13zł na 10 dni.

7. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Lepiej kupic sobie uzywke na allegro, masz an wlasnosc przynajmniej

8. Borsuk81

Borsuk81 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja skorzystałem z podanej wypożyczalni i gorąco ją polecam. Wypożyczenie jest banalnie proste i co najważniejsze tanie. Wypożyczyłem trzy gry w sumie za 270zł na okres wyjazdu żony. Po zwrocie gier kasę szybko przelano mi na konto. Gość który prowadzi ten biznes jest naprawdę spoko i można się z nim dogadać. Było ryzyko że gry nie dojdą do mnie przed weekendem to postarano się na maksa żebym mógł pograć przez weekend. Bardzo pozytywne zaskoczenie... polecam.

Wczytywanie...

Poleć forum