internetowy paszport fifa 11

Granos

Świeżak
Świeżak
Mam problem... Nie mam kodu do tego paszportu i gdy skończył mi się 7-dniowy okres próbny zakupiłem sobie Microsoft Points. Dostałem te punkty w postaci innego konta po czym zakupiłem ten paszport. Lecz okazało się, że jest on tylko na tamtym koncie a nie ma go na moim. Dodatkowo kupiłem sezon live, z którym wystąpił taki sam problem.
Proszę o pomoc!
 

KepaD90

Użytkownik
Użytkownik
W zasadzie mialem tak samo. Prawda jest taka, ze bedzie Ci dzialala gra tylko na tym koncie na ktorym kupiles paszport. Troche to nie fajne, ale juz tak to EA rozwiazalo. Z sezonem live ta sama historia. Musisz kupic MSP ze zdrapka i wprowadzic je na swoim koncie, wtedy wykupisz bezposrednio ze swojego i bedzie dzialac :)
 

vartanpl

Świeżak
Świeżak
bzdura!

sprzedaje te kody. kazdy kto kupil, normalnie gra.
to jest pliczek, ktory daje mozliwosc grania kazdemu na danej konsoli.
sam tak korzystam.
jesli nie mozesz grac to: nie masz golda, lub masz blokade rodzicielska


FIFA 11 XBOX 360 PASZPORT INTERNETOWY KOD DO LIVE (1374645618) - Aukcje internetowe Allegro

to jest ta aukcja, zobacz komentarz u mnie od slawkina np.

dostajesz licencje na granie ONLINE na cala konsole.
z tym ze kupiles pewnie u debila sprzedawcy, ktory nie zna sie na live, tak jak wiekszosc ich.

u mnie kazdy kto wzial (poszlo w sumie 20 sztuk) normalnie gra w fife.

pozdro
 

Pasiakk

Świeżak
Świeżak
POTWIERDZAM!! Konto zakupione u kolegi powyzej wykonane wszystko wg instrukacji i działa na kazdym koncie na xboxie. Dzieki Wielkie! :D
 

globi75

Użytkownik
Użytkownik
bzdura!

sprzedaje te kody. kazdy kto kupil, normalnie gra.
to jest pliczek, ktory daje mozliwosc grania kazdemu na danej konsoli.
sam tak korzystam.
jesli nie mozesz grac to: nie masz golda, lub masz blokade rodzicielska


FIFA 11 XBOX 360 PASZPORT INTERNETOWY KOD DO LIVE (1374645618) - Aukcje internetowe Allegro

to jest ta aukcja, zobacz komentarz u mnie od slawkina np.

dostajesz licencje na granie ONLINE na cala konsole.
z tym ze kupiles pewnie u debila sprzedawcy, ktory nie zna sie na live, tak jak wiekszosc ich.

u mnie kazdy kto wzial (poszlo w sumie 20 sztuk) normalnie gra w fife.

pozdro

Posiadasz jeszcze te paszporty EA na sprzedaz ?
 

hashpl

Banned
VartanPL nie cwaniakuj tu tak poniewaz kolega co zalozyl ten temat kupil od jakiegos sprzedawcy KONTO Z PUNKTAMI MSP za ktore nastepnie kupil PASZPORT FIFA 11, czy widzisz roznice pomiedzy tym a kupieniem bezposrednio na allegro paszportu(np. od ciebie) ?
 

vartanpl

Świeżak
Świeżak
po prostu to trzeba jeszcze umiec zrobic. tak jak z sezonem Live. jak sie kupuje od pajacow, ktorzy nawet xboxa nie maja, to nie dziwcie sie.
siedze w tym 5 lat, wiec wiem co i jak dziala.

ogolnie sam gram w fife online po zakupie paszportu z 2. konta.
sezony live tez dzialaja, tylko trzeba umiejetnie kupic.


kupujcie dalej u sierot, a pozniej wylewajcie swoje zale na forum.


co do pytania, czy posiadam paszporty - tak, niegoraniczona ilosc.
tak samo do UFC i NFS
 

Do góry Bottom