1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

inwerter lcd

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Chris von D, Październik 13, 2011.

1. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Zwracam się z pytankami do fachowców
    Otóż siada mi jeden z inwerterów, slave dokładnie. telewizor wciąż jeszcze gra i po zmniejszeniu kontrastu i jasności da się oglądać, bo normalnie wydawał z siebie niesamowite brzęczenie i potrafił się zresetować.
    Znalazłem kilka w sieci, ale nie wiem czym się różnią, a nie chciałbym kupić czegoś, co okaże się do bani. Ktoś mógłby mi bardziej naświetlić całą sytuację z wymianą inwerterów?
    Oto linki do dwóch par

INVERTER 6632L0470A + 6632L0471A ZESTAW INWERTEROW
    6632L-0470A (MASTER) + 6632L-0471A (SLAVE ) LG-PHILIPS LCD INVERTER | Inwertery LCD | INWERTERY LCD+ | Do TV LCD | RTV Serwis | Cybor-Tech podzespoły i części elektroniczne

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Kup albo inwerter do swojego TV oryginalny od producenta najlepiej taki sam jaki masz teraz albo idź do serwisu sam nie dobieraj go na łapucapu, bo dobierzesz zły i będzie jeszcze gorzej.

4. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    był u mnie serwisant, stwierdził właśnie usterkę inwertera, spisał i tyle. Mogę jemu to zlecić lecz wiadomo, że swoje doliczy. Dlatego pomyślałem że kupię sam i wymienię, co skomplikowane już nie jest

Poleć forum