1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ip addressy usługi xbox

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez macmus, Listopad 17, 2009.

1. macmus

macmus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Skonfigurowałem sobie serwer openVPN'a na moim linuchu z IP USA.
    Teraz chciałem poustawiać odpwiednie routy przez vpn do usługi Xboxlive, ktos wie jakie to sa adressy ?

czyli w skrócie na jakie ip addressy łaczy (albo range) się nasza konsola ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shakedown

Shakedown Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Xbox na pewno dziala bezproblemowo z PPTP a czy z openVPN..tego nie wiem

4. macmus

macmus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    problem jest ze musze wiedziec jaki traffic (czyli ruch na jaki address IP) mam przerzucic do VPN'a, dlatego chciałbym znać IP. A policy base routing to już jak działem na muchę :p

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    zapuść jakiegos sniffera to moze cos z logów sie dowiesz

6. czester21

czester21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    ip z usa zapewne potrzebne ci aby pobrać jakiś DLC lub grę arcade z xbl, więc moje pytanie brzmi: czy nie lepiej na czas pobierania cały ruch z ip xbox-a puścić przez VPN?

za pomocą iptables masz skonfigurowaną aktualnie maskaradę dla xbox 360, po prostu zmodyfikuj regułki tak, aby cały ruch z ip xbox 360 leciał przez VPN

z palca niestety nie pamiętam dokładnie jak przepuścić forwarding pakietów przez openvpn, więc niestety ale mogę tylko poradzić abyś poszukał na google

Wczytywanie...

Poleć forum