1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iPad 2: Moc równa Xbox 360 i PS3?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Uped, Marzec 12, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Uped

Uped Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ekipa odpowiedzialna za Infinity Blade sądzi, że iPad 2 zaskoczy posiadaczy pierwszej wersji tabletu jak i konsol Xbox 360 oraz PS3.

Donald Mustard z Chair chwali Apple za to, że nie zwiększyło rozdzielczości ekranu (1024x768), co ma dać twórcom gier większe możliwości odnośnie tej platformy. W założeniu mocniejsze układy graficzne będą ukazywały większą dokładność w grach kosztem nie wyświetlania grafiki w wyższej rozdzielczości, która według twórców jest zbędna. Dzięki czemu tablet będzie wykorzystywał Anti-aliasing i pełną animację 30 klatek na sekundę, co było nie tak idealne w iPad 1 gdyż wygładzanie obrazu przypłacał gorszą animacją.

Kilka miesięcy temu moi techniczni doradcy twierdzili, że najprawdopodobniej za 3 do 5 lat, przenośne urządzenia będą porównywalne lub nawet lepsze od tego, co możemy teraz zobaczyć na 360 i PS3. Patrząc jednak na iPada 2, sadzę, że nastąpi to w przeciągu najbliższych dwóch lat. - mówi Donald Mustard.

Co raz częściej się mówi o tym, że stacjonarne konsole zostaną wyparte przez przenośne. Choć kiedyś może to będzie możliwe, lecz na razie konsole stacjonarne górują grafiką czy samą przyjemnością z grania.

Dodaję również zdjęcia gry Dead Space 2 na iPad 2.

Galeria:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    No i co z tego, że "Moc równa Xboksowi", jak i tak gry nadal wygladają chu***o. Konsola to jednak konsola, a ja nie wyobrażam sobie gry w na przykład Battlefielda na iPadzie.

4. Nikelski

Nikelski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    I, że to niby ma być takie cudowne? Taką grafikę to ja miałem na kompie z komunii, więc niech apple skończy pieprzyć głupoty, że dorówna xboxowi 360
    EDIT
    w ogóle jak czytam te pierdoły i spoglądam na screeny to śmiać mi się chce :D

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Grafika jak z początków PS 2 :p Paskudna

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1694
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Przesada.. Grafika gorsza od PS2 (moim zdaniem). Ale żeby tu mówić o Xbox albo ps3 to przesada..

A cena 2x większa.. (jak nie więcej).

7. Wonex

Wonex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ludzie ! zastanówcie się to nie konsola , ale zgadzam się nie mają racji sprawie iż Ipad dorównuje Xboxowi czy tam PS3. Ipad powinien zostać przeznaczony tylko do czytania książek / gazet itp.

8. Sani

Sani Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co do tego czy Ipad powinien być tylko do książek/gazet lub jako normalny tablet do rysunków to sie nie zgodze. Tak samo jak telefon - niby do dzwoniena i sms-owania, a posiada(ją) aparat, odtwarzacz mp3 itd. itp. granie na Ipadzie może być nawet ciekawe, przecież to nie grafika jest najważniejsza. Choć grywalność też dobrze nie wygląda... Ale ok. Niech posiadacze robią na nim co tylko chcą.
    Ale do X360 i PS3 to chyba troche daleko.

9. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Xboxowi to może dorówna, ale jedynce -.- Coś nie coś o grach na dotyk to wiem, mam Xperię X8, ale do grania to ona znowu nie taka dobra : / zegar 600mHz nie daje rady w grach, i nawet Angry Birds się przycina lekko X_x co innego taka X10 która ma 1GHz...

10. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jakim cudem grywalność może... wyglądać?

11. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Apple śmierdzi [apple hejter mode off]
    Tak samo mówiło sony, że PSP dorówna mocą PS2. Efekt każdy może samemu zobaczyć

12. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    kj5
    Teraz Sony mówi że NGP aka PSP2 dorówna mocą PS3 :O

13. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    NGP wypada trochę lepiej :p Sony się bardziej stara w świecie gier niż ... śmierdzące Apple (tak, również nie lubię Apple'a)

14. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    Sony też łże na potęgę - a zresztą chwilowo są w lesie przez to trzęsienie ziemi :(

niska rozdzielczość to śmiech na sali - mogą użyć natywnej ale skoro rozdziałki 720p nie ma iPad2 - to wciskają hamburgerom ściemę że niby to tak lepiej

15. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Tytuł wprowadza w błąd, bo gość wyraźnie mówi, że patrząc na Ipad 2 to gdzieś za 2 lata możemy się spodziewać grafiki na poziomie x360/ps3.

16. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Też nie lubię Apple i dla mnie osobiście iPad jest w ogóle bez sensownym urządzeniem. Mogli poprzestać na iPhone lub iPod Touch.
    iPad jest taki nijaki.

17. MartiiPL

MartiiPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bolesławiec
    Granie na dotykowym G**** po co komu to :D

18. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    i tak jak wejdzie NGP, to pozamiata... mam nadzieję, że MS też wypuści jakąś konsolkę przenośną, bo mam uraz i do Sony i do Apple, nie chciałbym kupowac ich produktów, a jakąś konsolkę przenośną trzeba miec :)

19. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Ja nienawidzę na niczym co dotykowe grać. Poprostu klawisze muszą być! Chyba , że pada bluetooth da się wykorzystywać , ale wtedy to nie ma urządzenia przenośnego. Kupa i tyle.

20. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Prędzej czy później, iPad dorówna obecnej generacji. Zwłaszcza że firma Steva Jobsa zamierza co rok-dwa wypuszczać kolejnego iPad'a który rozejdzie się w milionowym nakładzie...

Wg. mnie ta maszynka jest produkowana tylko po to aby zbijać kasę. Obiera się na znanych od dawna technologiach, które są oznaczone nadgryzionym jabłkiem i przebite ceną o jakieś 50%.

21. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Może się będzie dało podłaczyć pada, ale zapewne będzie to pad za kilkaset $ :D Ogólnie do Apple nic nie mam, robią naprawdę fajne urządzenia do multimedii... tylko te ceny -.-

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum