1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iPad 3G/LTE 32GB

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez djmarco, Kwiecień 21, 2014.

1. djmarco

djmarco Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1. Nazwa: iPad retina z modem 3G/LTE (jest to 4 generacja)
    2. Data zakupu: 20.06.2013
    3. Miejsce zakupu: x-kom.pl
    4. Gwarancja do: apple daje chyba 12 miesięcy ale na niezgodność towaru z umową mamy 24 miesiące
    5. Opis: Sprzedaje gdyż potrzebuję pieniędzy. Jest to już ten iPad z wtyczką do ładowania na dwie strony (taka mała wąska). Ogólnie bardzo mało używany gdyż iOS nie jest moim ulubionym systemem. Dodatkowo w gratisie etui widoczne na zdjęciu oraz mam jeszcze kilka sztuk folii ochronnych na wyświetlacz. Od nowości taka folia jest naklejona na wyświetlacz iPada. Sprzedaję pełny komplet tj pudełko, dowód zakupu, ładowarka i kabel USB.

Cena jaka mnie interesuje to 1600PLN

iPad retina 3G LTE 32GB - 4 generacja (4173386999) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum