1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iPhone 2G vs 3G

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Yetan, Maj 23, 2010.

1. Yetan

Yetan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zastanawiam się nad zmianą telefonu z Nokii N81 na iPhone'a. Używanego iPhone'a 8GB 2G w dobrym stanie mogę dostać za ~300zł, a 3G do 800zł. Trochę poszperałem w necie i różnicą pomiędzy 2G a 3G jest posiadanie 3G i GPS, którego i tak nie będę używał, gdyż mam nawigację samochodową. Telefonu będę używał głównie do dzwonienia, esemesowania, grania, słuchania muzyki, oglądania filmów i przeglądania netu (w takiej kolejności). Czy warto jeszcze kupować 2G? Czy wszystkie aplikacje i gry wychodzące na 3G będą działały na starszym bracie? Jakie jeszcze są różnice pomiędzy tymi gadżetami Apple'a?

Proszę nie proponować mi innych telefonów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    3G ma lepszy troszku ekran i jednolitą obudowę sam posiadam 3g :p

GPS i 3G można wyłączyć więc pomyśl czy chcesz mieć żółtawy ekran czy nowocześniejszy model

co do aplikacji to nie wiadomo czy wszystkie ;) ale to zalezy głowinie od FW

4. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Ja miałam 2 GSi powiem tak, telefon fajny...ale do czasu, w porównaniu do 3G strasznie wolny (nie porównując już do 3G s) miałam jeszcze mały problem z dotykiem który czasem działał z opóźnieniem, a przy dużych różnicach temperatur mogłam sobie poklepać w dotyk, ponieważ panel obsługuje "palucha"- więc jest czuły na ciepło dłoni, a jak postało się trochę na przystanku mając zmarznięte dłonie, to oczywiście ani rusz odebrac telefon czy napisac sms'a. no cóż może przesadzam albo tylko ja trafiłam na taki egzemplarz. Jeszcze jedno słowo odnośnie baterii, ponoć jest ona nie wymienialna (albo inaczej trudno wymienialna bo trzeba rozbierac cały telefon co jest drogie, wręcz nie opłacalne) a powiedzmy sobie szczerze, model 2 G zdążył już trochę na rynku zagościć, telefony które sie trafiają nie są nowe co oczywiście ma wpływ na baterię, która była już eksploatowana przez poprzedniego użytkownika co obniża jej żywotność. Moim zdaniem lepiej dopłacić i mieć tego 3 G , ale to oczywiście moje zdanie, do niczego nie przekonuję.

5. Yetan

Yetan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Na tył obudowy będę mieć naklejony jakiś skin, więc obciachu nie będzie. LCD w iPhone'ach są PRAWIE takie same z taką samą ilością kolorów (16mln). Wszystkie aplikacje działają, więc wybieram 2G.

Można zamknąć. ;)

Wczytywanie...

Poleć forum