1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iPhone4 vs Galaxy S II

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ps3user, Wrzesień 24, 2012.

1. ps3user

ps3user Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak jak w temacie, co byscie bardziej polecali kupic? Telefon mialby sluzyc do gier, internetu i muzyki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    samsung skopiował co się dało z iphone'a oprócz ceny więc wygrywa samsung :]

4. v4n3llu5

v4n3llu5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Bez wątpienia Galaxy S II

5. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  6. MrWhiskers

MrWhiskers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Zamieniłem SGS2 na iPhone 4s i mówię: bezwzględnie Samsung. Działa szybciej niż iPhone 4s na najnowszym androidzie (najnowsza aktualizacja do iOS to porażka).

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    iOS zawsze będzie lepsze od niedopracowanego andka. Ale bądź co bądź SGS II to flagowy dwurdzeniowiec który jeszcze pociągnie rok jak nie więcej. ICS'a ma, a JB na pewno też będzie jeszcze miał oficjalnego.

Jakbym miał tyle kasy i nie było by mi jej szkoda to prawdopodobnie wybrałbym Iphona.. Ale.. z tego powodu, że było by mi strasznie żal wywalić tyle kasy na telefon kupiłbym SGSII.

8. v4n3llu5

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Pozostaje jeszcze kwestia preferencji : zalezy ci na latwym prostym zamknietym przez co ograniczonym systemie czy moze jestes indywidualista i cenisz sobie mozliwosci personalizacji, otwartosc systemu, wieksze mozliwosci wszelakich modyfikacji itp. Oba rozwiazania maja swoje plusy i minusy ja jednak uwazam, ze Galaxy S II daje mimo wszystko wiecej i to jego bym wybral. Pozostaje jeszcze kwestia wygody : nie kazdemu kanciaste 4,3" lezy wygodnie w dloni. Jesli jednak nie masz tego problemu to smialo mozesz go brac.

9. 89neo

89neo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    SGS 2-telefon miodzio, w posiadaniu od roku;)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

10. ps3user

ps3user Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A co mówicie o nowy nokiach na wp7? Np, lumia 800, warto brac ja pod uwage?

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

11. woueK

woueK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Podobno wp ma ograniczony a wręcz głodowy appstore. Ja miałem okazje porównać androida z ios. I jako że lubię modyfikacje wolę andka. Minusy ios to:
    -żeby w ogóle korzystać z appstore musisz podać nr karty kredytowej (ogólnie trzeba mieć cc lub debetową z możliwością zapłaty przez net)
    -wszystkie operacje typu zgrywanie muzyki itp są wykonywane przez itunes i to zawszęena jednym i tym samym komputerze, chyba że będziesz korzystał z icloud (dla porównania na androidzie podpinasz kabel lub kartę sd i gotowe), jeśli zrobisz jailbreak tracisz gwarancje i ryzykujesz paragrafem
    -drozsze aplikacje i akcesoria.

Plusy to wyswietlacz (co ciekawe produkowany przez lg), szybkosc działania i aplikacje wbudowane w ios (np facebook, twitter, mapy 3d), wygląd (niektórzy mówią że to dzieło sztuki)

Bierz s2

12. mcmoore

mcmoore Banned Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    daleko
    jeżeli zależy ci na personalizacji modyfikacjach to bierz samsunga. pisząc że do gier (muzyka i net praktycznie to samo na obu ) popatrz jakie cię interesują. bądź co bądź iphone miał swojego czasu trochę lepsze gierki ale bez jb będziesz bulił trochę za nie. na andku wgrywasz custom roma i tylko wgrywasz. ostateczny werdykt pozostawiam tobie.

13. v4n3llu5

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Telefony z wp sobie odpusc bo choruja na choroby wieku dzieciecego. Za mlody system za duzo ograniczen beznadziejne wsparcie jesli chodzi o aktualizacje. Poza tym Nokia to juz w zasadzie bankrut i trup w swiecie mobilnym. Dodatkowo ceny sluchawek z kosmosu. Zwiazek z m$ dobil ta marke do konca. Galaxy S II zaczynaja sie juz pojawiac w kwocie ok 900zł wiec jak dla mnie wybor jest prosty.

14. MrWhiskers

MrWhiskers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    WP jest świetny jeśli zależy Ci na szybkości działania i niezawodności. Prawda, że ma mało aplikacji (chociaż nie tak mało jak się wydaje, wystarczy marketplace wpisać w google i można przejrzeć co jest, a czego nie ma). Ma też ograniczenia, ale jak nie zależy Ci na wodotryskach typu tapety, własne dzwonki (da się ustawić, ale trzeba wiedzieć jak) to system jest ok. Testowałem Lumie 610 i to najtańszy WP na rynku - działał prawie tak szybko jak S2 przy 256 ramu. Zobacz jak działają Angry Birds na Lumii 610 (wgrane piracko, bo inaczej nie można w nie zagrać). Polecam moj test na mobileworld24.pl przeczytać.

15. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Z tych 2 bez wahania wybralbym sgs 2

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

16. woueK

woueK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: iPhone4 vs Galaxy S II

Motorola razr jest też warta uwagi lub razr maxx

17. mickub

mickub Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Katowice
    Posiadam obydwa telefony. Moim zdaniem wszystko zależy od tego, na czym ci bardziej zależy, na jakości, czy większych możliwościach?

Moim zdaniem w tej wojnie Iphone 4 ma tylko jeden sensowny argument do walki - System IOS - system jest po prostu rewelacyjny, mimo iż nie jestem fanem apple naprawdę bardzo mi się podoba (aczkolwiek dodam, że używam SII, a dlaczego, napiszę dalej) optymalizacja jest po prostu genialna, jest fantastyczny w użytkowaniu i to było by dla mnie głównym wyznacznikiem "jakości" – ale czy warto za to aż tyle płacić ?

Natomiast, co do Galaxy SII, android nie jest znów aż taki zły (aczkolwiek nie czarujmy się ios jest lepiej zoptymalizowany):

1. mamy możliwość dołożenia dodatkowej karty pamięci - w apple tego nie zastaniesz

2. odtwarza filmy wszelakiej maści avi, mp4, mkv - a apple tylko i wyłącznie te applowskie (trzeba filmy z innych formatów przerabiać programem, aby ruszyły na iphonie) --- nie powiem, w iphonie pewnie tez się da, ale do tego trzeba już robić jailbreak'a, natomiast na nie flashowanym androidzie mamy to w standardzie.

3. wgrywanie aplikacji nie koniecznie z marketu, oraz brak konieczności rejestracji karty kredytowej, aby pobrać darmowe apki (w apple bez jaibreak'a przymus instalacji aplikacji z ich sklepu, oraz przymus rejestracji karty kredytowej inaczej nawet darmowej appki nie pobierzesz - jak dla mnie strzał kulą w płot)

Co do aparatów, są bardzo podobne (czyt. znośne)... aczkolwiek SII moim zdaniem robi lepsze zdjęcia jakościowo.

Innych rzeczy nie porównuję, bo nie ma to dla mnie sensu.

Krótko reasumując:

Apple moim zdaniem królowałoby gdyby ich system był bardziej otwarty dla użytkowników i dołożyliby slot kart pamięci oraz nie trzeba było rejestrować pod przymusem karty kredytowej.

Galaxy SII jest bardziej praktyczniejszy - i to raczej jego bym polecał do multimedialnych zastosowań.

Teraz zależy co wybierzesz porządnie zrobiony system – i nic poza tym. ( Iphone)

Czy terminatora do wszystkiego. (Galaxy SII)

Pozdrawiam i mam nadzieje że pomogłem dokonać właściwego wyboru ;)

18. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tylko nie oszukujmy się, ponieważ wszystkie androidy jakie były robione do tej pory (przed SGS III) były głównie robione pod wzór SGS II. Bo był to flagowy model w świecie androida.

Zobaczymy jak sytuacja się zmieni z wejściem JB.

Do autora;

I jak na jaki telefon się decydujesz ?

19. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    bez wątpienia galaxy sII mam go ponad pół roku a do tej pory potrafi mnie zaskoczyc

20. v4n3llu5

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Motorole odradzam bo to taka firma jak LG - wypuszczają telefony których później nie aktualizują.

21. Misiekr1988

Misiekr1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Odp: iPhone4 vs Galaxy S II

Chlopie nawet sie nie zastanawiaj nalogowo zmieniam telefony i jak masz wybierac miedzy sII a ipkiem 4 to nawet nie zastanawiaj sie bierz sgsa. Dlaczego zapytasz no to tak lepszy wyswietlacz, 2 rdzenie przez co lepsza praca, masa modyfikacji od forum xda czy naszego forum android, niedlugo jb dla tego telefonu, glosnosc telefonu jakosc odtwarzanej muzyki na sluchawkach (tylko nie mowie tu o dziadach) itp itd

Tapniete z mojego Galaxy S III za pomoca palcow ;)

LEPRZA ? LEPRZY ?!
    no ludzie.........
    ~z0nk31

Wczytywanie...

Poleć forum