1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

iPlus w notebooku a XLive

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Warmin, Maj 26, 2010.

1. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    Wyjeżdżam na wakację i mam zamiar zabrać Xboxa 360 posiadam laptopa i modem Huawei z iPlusa. Co mam zrobić by XLive działał.

Wiem, że muszę podłączyć do karty sieciowej komputera kabel Ethernat.

A co z ustawieniami w Windowsie?

Proszę o pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

4. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chciałem nadmienić, że na iplusie to sobie kolego nie pośmigasz. No chyba, że nie przeszkadzają Ci intensywne lagi. Szkoda zachodu moim zdaniem.

5. Sniko

Sniko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Siedlce
    racja, mi w centrum Warszawy ciężko pograć nawet w Wowa na iPlusie, co do internetu, we właściwościach połączenia lokalnego musisz zaznaczyć udostępnianie połączenia internetowego, jak to nie wystarczy to skorzystaj z poradników

6. zsiuj8j8

zsiuj8j8 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    long sequin dresses

do you want to buy cheap long sequin dresses free shippinglong sequin dresses 2010 from wholesale CD0083 long sequin dresses ,china CD0083 long sequin dresses : weddinggownswholesalenow sign up=free shipping this week.free tailor-made,7days refundbe free to check the fabric before your purchase

Wczytywanie...