1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Irytujący Problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Krzysztof PL, Lipiec 23, 2014.

1. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Siemka ;) długo mnie nie było ale do rzeczy :D . Mam problem z xboxem mianowicie gdy gram w Forze Horizon znikają tekstury dokładnie w drugim wyścigu głównym gry i zawsze w tym samym momencie znikają , płyta wymieniana 2 razy ... podobnie jest z Grid:Autosport tylko że on się w ogóle nie włącza a jak się włączy to na max 5 minut ... Moje pytanie, czy to napęd jest do wymiany czy po prostu źle nagrywane płyty (nie ja nagrywam) obydwie płyty zawieszają się zawsze w tym samym momencie ...

2. Lotnik421 Xbox One

3. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A z dysku probowles grać?

Wysłane z telefonu

4. Krzysztof PL

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Nie chcą się w ogóle zainstalować te gry ... watch dogs również nie chciało się instalować ale przeszedłem grę bez problemu wszystko dobrze działało .

5. trebol91

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No jesli nie chcą się zainstalowac to widocznie zle nagrane gry jeśli w forzie znikają cały czas w tym samym momencie tekstury. Jakby napęd by siadał to mysle ze maloprawdopodobne aby gra się wieszala w tym samym momencie.

Wysłane z telefonu

1 osoba to lubi.
  6. Krzysztof PL

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    No czyli jutro mam podróż z xboxem do sklepu :) od początku myślałem że to wina płyt no ale 3 razy źle nagrać jedną grę ? Być może napęd już jest też do zmiany lecz nie on jest problemem ... Ok dzięki za pomoc :)

7. trebol91

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wiesz możliwe ze wina płyt bo wiem ze przy forzie też kiedys miałem problem ze 3 kopie zacinaly się zawsze podczas tego samego wyścigu. Wtedy używałem płyt titanium ale raz nagrałem na verbatim i problem zniknął.

Wysłane z telefonu

8. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
Wczytywanie...

Poleć forum