1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Iście filmowy trailer Prey 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Xavaris, Czerwiec 3, 2011.

1. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    Po obejrzeniu tego zwiastuna nie obraziłbym się, gdyby Prey 2 skończył jako film. Ostatecznie będzie to gra. Ale jaka! Gdy Mirrors Edge ma romans z Łowcą Androidów i Gwiezdymi Wojnami, to rodzą się takie "dzieci".

Kosmiczny łowca głów nie ma łatwo... tym bardziej, że głowy te maja zwykle także ręce pełne przeróżnych narzędzi zadajacych mniejsze, bądź większe kuku. Prawdziwy bad-ass się jednak nie boi. Cóż, jeżeli Sam Fisher był czyimś przodkiem to już na starcie ma się łatwiej.

Gdyby tylko gry zawsze wychodziły tak dobre, jak trailery.

Źródło : YouTube

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. BogdanROX

BogdanROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Obejrzałem 2 razy, jest tak dobry. Z początku gdy czytałem o zmianach w stylu rozgrywki to nie byłem zbytnio przekonany. Jeśli jednak rozgrywka będzie miała taki styl i klimat jak na tym trailerze, to będzie udana kontynuacja.

4. szem0

szem0 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    trailer wgląda super
    ale czekamy na jakiś gameplay :D

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Przypomniałem sobie, że nigdy nie dokończyłem Prey'a. Po tym trailerze zostałem do tego... zachęcony ;) Świetna robota!

6. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Może być dobre. Pamiętacie jak wyszedł Pray ? Ten całkiem inny sposób poruszania się po otoczeniu ? To było coś nie ? :)

7. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ja bym powiedział, że trailer jest EPICKI. Chyba najlepszy jaki widziałem w życiu. Czysta akcja.

Wczytywanie...

Poleć forum